Jak podaje portal "Lelum", na profilu Ministerstwa Edukacji Narodowej w mediach społecznościowych pojawił się ważny komunikat. Wszyscy powinni się bezwzględnie dostosować do sformułowanych w nim zasad. Pozwolą one zapewnić bezpieczeństwo naszym pociechom.

Komunikat Ministerstwa Edukacji Narodowej

Na twitterowym koncie Ministerstwa Edukacji Narodowej pojawiła sie grafika z ważną informacją dla wszystkich rodziców. Powinni oni ją bezwzględnie przekazać dzieciom i młodzieży. Czego dotyczy grafika?

"Przypomnij dziecku, że zasady bezpieczeństwa obowiązują przed i po lekcjach. Do zakażenia wirusem SARS-CoV-2 może dojść wszędzie, nie tylko w szkole, m.in. w środkach komunikacji miejskiej, czy podczas robienia zakupów w sklepie" - czytamy w podpisie.

To zapewni bezpieczeństwo

Choć od rozpoczęcia roku minął prawie tydzień już kilkanaście placówek dostało zgodę na prowadzenie zająć w trybie zdalnym - wszystko w związku z wykryciem przypadku zakażenia wirusem SARS-CoV-2.

Stąd tak ważne jest przypominanie obywatelom o wciąż obowiązujących obostrzeniach wprowadzonych w związku z epidemią przez Ministerstwo Zdrowia, a także wszelkich zaleceń wydanych przez odpowiednie służby. Mają one zapewnić bezpieczeństwo nam wszystkim.

Jest to szczególnie istotne także dlatego, że w nadchodzącym wielkimi krokami sezonie jesienno-zimowym będziemy borykać się nie tylko z koronawirusem, ale także sezonowymi zachorowaniami na grypę.

Pixabay

Myślicie, że takie komunikaty przynoszą spodziewany efekt?

To też może cię zainteresować: Raport Ministerstwa Zdrowia z 07.09.2020 dotyczący koronawirusa. Nie ma dobrych informacji, jak wygląda sytuacja w Polsce

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Państwo młodzi przerwali księdzu udzielającemu im ślubu, żeby zrobić zaskakującą rzecz. Goście weselni nie wiedzieli, co mają o tym myśleć

O tym się mówi: Nowe obostrzenia dotyczące wesel. Nie wszystkim spodobają się ograniczenia, które mają zwiększyć bezpieczeństwo gości