Siedlisko koronawirusa wykryto w urzędzie Marszałkowskim Województwa Małopolskiego. Zgodnie z informacjami przekazanymi przez Małgorzatę Gorczyce z biura prasowego, o zakażeniu dowiedziano się w środę. Procedury zostały wszczęte natychmiastowo.

Z podanych informacji wynika, że osobą zarażoną Korona wirusem okazał się asystent jednego z członków zarządu. Aktualnie przebywa on w izolacji w swoim domu. Wszyscy, którzy mieli wcześniejszy kontakt z zarażonym zastosowali się do zaleceń sanepidu.

Sanepid apeluje o zdrowy rozsądek! / thejakartapost.com
Sanepid apeluje o zdrowy rozsądek! / thejakartapost.com

Koronawirus w urzędzie marszałkowskim. Zarażony asystent

Jak się okazuje na kwarantannie przebywają pracownicy z różnych stanowisk. Kontakt z zarażonym mieli pracownicy biura prasowego, kierowcy, pracownicy Departamentu edukacji a także jeden z radnych sejmiku wojewódzkiego.

Wszyscy przebywający na Kwarantanny czują się dobrze. A jak zapewniła przedstawicielka prasowa, urząd pracuję bez zakłóceń.

- Przyjęto mieszany model pracy - część pracowników kancelarii zarządu pracuje w trybie zdalnym, z podziałem na dwie grupy. Chodzi o to, by w przypadku pracy stacjonarnej nie miały ze sobą styczności. - zapewniła.

Urząd Marszałkowski fot. Google maps
Urząd Marszałkowski fot. Google maps

To też może cię zainteresować: Tak teraz wygląda uczestniczka "Sanatorium miłości". Nieprawdopodobne! Walentyna Kozioł jest nie do poznania