Pod jednym ze sklepów sieci Biedronka doszło do tragicznego wypadku. Na miejscu zmarł pracownik dyskontu. Prokuratura wszczęła śledztwo w tej sprawie.

Zaskakujące wydarzenie pod sklepem Biedronka

Do tragicznego wydarzenia doszło 9 lipca około godziny 3 w nocy w Redzikowie w województwie pomorskim. Podczas rozładunku towarów, kierowca ciężarówki chciał wycofać samochodem. Nie zauważył jednak, że za nim - pomiędzy naczepą a rampą, stał ochroniarz sklepu Biedronka.

Mężczyzna doznał silnych obrażeń głowy i niestety zmarł na miejscu. Prokuratura wszczęła śledztwo w sprawie tragicznej śmierci pracownika Biedronki.

Biedronka. Źródło: YouTube
Biedronka. Źródło: YouTube
Biedronka. Źródło: YouTube

Na miejsce wypadku pojechał prokurator. Trwają oględziny miejsca. Jest przesłuchiwany 29-letni kierowca TIR-a. Zostało też zabezpieczone nagranie z monitoringu. Kierowca był trzeźwy

- powiedziała szefowa słupskiej prokuratury rejonowej, Magdalena Gadoś, dla portalu gp24.pl.

Pracownik Biedronki zmarł w tragicznym wypadku

Prokuratura Rejonowa w Słupsku poinformowała, że przeprowadzona zostanie sekcja zwłok tragiczne zmarłego ochroniarza Biedronki. Ponadto uczestniczący w wypadku pojazd został zabezpieczony i sprawdzony zostanie jego stan techniczny.

Okręgowy Inspektorat Pracy w Gdańsku także został włączony do sprawy. Sprawdzone zostaną warunki pracy oraz zasady, na których pracował ochroniarz Biedronki.

Biedronka. Źródło: biznes.wprost.pl
Biedronka. Źródło: biznes.wprost.pl
Biedronka. Źródło: biznes.wprost.pl

Sam dyrektor operacyjny regionu sieci sklepów Biedronka, Łukasz Burda, przesłał komunikat do redakcji wiadomoscihandlowe.pl, w którym napisał:

Jesteśmy głęboko poruszeni nieszczęśliwym wypadkiem, jaki miał miejsce w obrębie naszego sklepu. Nasze myśli i wyrazy wsparcia kierujemy do rodziny pracownika, który zginął. Zabezpieczyliśmy monitoring, a na miejsce zdarzenia niezwłocznie udał się przedstawiciel firmy, która realizowała dla nas transport towarów. Współpracujemy ze stosownymi służbami licząc na jak najszybsze wyjaśnienie przyczyn tego zdarzenia.

To również może Cię zainteresować: PAWEŁ DELĄG OTWARCIE OPOWIEDZIAŁ O SWOIM ŻYCIU UCZUCIOWYM. „MOJE SERCE JEST ZAJĘTE”, JEGO UKOCHANA NIE CHCE SIĘ WYPOWIADAĆ

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: DAGMARA KAŹMIERSKA NIE KRYJE ZAFASCYNOWANIA ANTKIEM KRÓLIKOWSKIM. CO ŁĄCZY TYCH DWOJE? CZY KAŹMIERSKA ZAJMIE MIEJSCE KASI DĄBROWSKIEJ

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: ZENEK MARTYNIUK ZNALAZŁ SIĘ W SYTUACJI NIE DO POZAZDROSZCZENIA. KIEDY SKOŃCZY SIĘ ZŁA PASSA KRÓLA DISCO POLO, O CO CHODZI