To już koniec pandemii koronawirusa? Jak powiedział minister zdrowia Łukasz Szumowski - Epidemia koronawirusa w Polsce jest w stanie zwijającym się, wygaszającym.

Jak podaje Super Express, minister zdrowia na konferencji prasowej przedstawił najnowszą sytuację Polski w obliczu koronawirusa. Przedstawiony raport stworzono na podstawie badań przesiewowych, którym poddawani było polscy seniorzy wyjeżdzający do sanatoriów.

– To pozytywnie zaskakuje, ale zachowajmy zdrowy rozsądek i pokorę – zdradza minister minister.

Przełom w leczeniu COVID-19?/screen Pixabay
Przełom w leczeniu COVID-19?/screen Pixabay

Liczba zgonów spowodowanych koronawirusem z dnia na dzień maleje. Aktualnie waha się w przedziale od 4 do 15 zgonów dziennie. Dziś mieliśmy rekordowo niską śmiertelność bo 11 przypadków.

Ministerstwo Zdrowia codziennie udostępnia raporty, dzięki którym jesteśmy w stanie na bieżąco śledzić sytuację epidemiologiczną w Polsce. Według nowych informacji z Ministerstwa Zdrowia, ponownie jest sporo nowych zarażeń – COVID-19 potwierdzono u 262 osób.

Przypomnij sobie o… POLICJANCI APELUJĄ DO POLAKÓW W SPRAWIE KOBIETY WYCIĄGNIĘTEJ Z MORZA. WCIĄŻ NIE USTALONO JEJ TOŻSAMOŚCI, SŁUŻBY PROSZĄ O POMOC

Portal Życie pisał również o… MAMA PODAROWAŁA SYNKOWI MAŁĄ KWOTĘ PIENIĘDZY, BY COŚ SOBIE ZA NIE KUPIŁ. TO, CO WYBRAŁ MALEC WYCISKA ŁZY Z OCZU