Rafał Trzaskowski aktywnie prowadzi wyścig wyborczy o fotel prezydenta Polski. Prezydent Warszawy i zarazem kandydat na prezydenta, wybrał się tym razem do Oświęcimia.

Okazuje się jednak, że spotkanie z wyborcami nie było jedynym celem wyjazdu Trzaskowskiego.

Rafał Trzaskowski odwiedził wyborców w Oświęcimiu

Zdarza się, że Rafał Trzaskowski, podczas swoich kampanijnych wizyt, komentuje poczynania partii rządzącej. Mężczyzna tym razem odwiedził wyborców w Oświęcimiu i podczas tej wizyty, ponownie wbił szpilę partii Jarosława Kaczyńskiego.

Rafał Trzaskowski, screen: Wyborcza.pl
Rafał Trzaskowski, screen: Wyborcza.pl
Rafał Trzaskowski, screen: Wyborcza.pl

Rafał Trzaskowski odwiedził wyborców w Oświęcimiu 5 czerwca, tego samego dnia odbyła się kolejna rozprawa sądowa Sebastiana Kościelnika. Mężczyzna został oskarżony o zderzenie się w 2017 roku z limuzyną byłej premier - Beaty Szydło.

Towarzyszący Rafałowi Trzaskowskiemu szef PO, Borys Budka, skomentował całe wydarzenie i tym samym wbił kolejną szpilę partii rządzącej.

Od blisko 3 lat Sebastian musi udowadniać swoją niewinność. Sebastian został skazany, zanim jeszcze doszło do procesu. Został skazany przez PiS-owskich ministrów, którzy w mediach próbowali zwalić na niego winę, tylko dlatego, że znalazł się w niewłaściwym czasie, w niewłaściwym miejscu

- powiedział podczas spotkania Borys Budka, szef PO.

Rafał Trzaskowski/screen Twitter
Rafał Trzaskowski/screen Twitter

Spotkanie z wyborcami nie było jedynym celem tego spotkania

Borys Budka i Rafał Trzaskowski odprowadzili oskarżonego Sebastiana Kościelnika do sądu w Oświęcimiu. Po tym kandydujący na prezydenta polityk spotkał się z mieszkańcami Oświęcimia i okolic.

Po spotkaniu z wyborcami Rafał Trzaskowski opublikował w mediach społecznościowych post, w którym podziękował wszystkim za obecność. Polityk dodał również kilka zdjęć z lokalnymi mieszkańcami.

Rafał Trzaskowski. Źródło: instagram.com
Rafał Trzaskowski. Źródło: instagram.com
Rafał Trzaskowski. Źródło: instagram.com

Zobacz także: MĘŻCZYZNA SZEDŁ PRZEZ LAS. NAGLE POJAWIŁ SIĘ PRZED NIM WILK. STARY LEKARZ NATYCHMIAST ZAUWAŻYŁ DZIWNE ZACHOWANIE ZWIERZĘCIA

Może zainteresuje Cię to: ANNA PRZYBYLSKA MIAŁA MĘŻA PRZED BIENIUKIEM. DLACZEGO TO NIE PRZETRWAŁO

Portal "Życie" informował o: KATARZYNA WARNKE PODZIELIŁA SIĘ SWOIMI DOŚWIADCZENIAMI ZWIĄZANYMI Z MACIERZYŃSTWEM. "TO BARDZO WYCZERPUJĄCE"