Jak podaje „Super Express”, policja w Płocku poszukuje zaginionych 8-letniej Gabrieli Ciechowskiej i jej 47-letniej mamy, Agnieszki Ciechowskiej. Opuściły one 30 maja dotychczasowe miejsce zamieszkania w Płocku. Bliscy nie mogą się z nimi skontaktować do dziś.

Rysopis zaginionych

8-latka ma 135 cm wzrostu i szczupłą budowę ciała. Gabrysia ma niebieskie oczy i krótkie włosy w kolorze blond. W dniu zaginięcia dziewczynka miała na sobie kurtkę z kapturem w kolorze limonowym, spodnie moro, buty – klapki, a na głowie czapkę z daszkiem w kolorze szarym. Ponad to, dziewczynka miała ze sobą plecak.

se.pl

Dziewczynka oddaliła się z domu wspólnie ze swoją mamą Agnieszką Ciechowską. Kobieta ma 165 cm wzrostu i jest średniej budowy ciała. Zaginiona 47-latka ma niebieskie oczy i krótkie, puszące się włosy koloru blond. W dniu zaginięcia miała na sobie ciemną kurtkę z kapturem, sportowe buty, ciemne spodnie i czapkę z daszkiem. Kobieta miała ze sobą sportowy plecak.

YouTube

Obie były widziane z kulejącym mężczyzną, który podpiera się laską. Mężczyzna miał na sobie ciemną kurtkę oraz kaszkiet w jasnych odcieniach. Mieli oni ze sobą namioty i walizki. Każdy, kto posiada jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu zaginionych proszony jest o kontakt z Komendą Miejską Policji w Płocki pod numerem: 47 705 16 00 lub 47 705 16 01, a także dzwoniąc na numer alarmowy 112.

Posiadacie jakiekolwiek informacje?

To też może cię zainteresować: Rafał Trzaskowski otrzymał mrożące krew w żyłach pogróżki. Sprawą zajęła się policja, autor usłyszał zarzuty

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Pogoda długoterminowa na lato 2020. Będzie zupełnie inaczej niż w zeszłym roku. Jaka będzie aura podczas wakacji

O tym się mówi: Niebezpieczne sytuacje mają miejsce w jednym z polskich miast. Wszystkiemu winne agresywne dziki