Nie ma się co łudzić – pandemia koronawirusa zmieniła naszą rzeczywistość. W niektórych przypadkach na tyle, że nie wiadomo, kiedy będziemy w stanie mówić o powrocie do normalności.

Jednym z zastanawiających aspektów dotyczących nie tylko pandemii, ale i naszych (często odwołanych) planów, jest lato 2020. Ciężko jest sprecyzować, jak będą wyglądały tegoroczne wakacje.

Polski rząd. Screen: YouTube
Polski rząd. Screen: YouTube
Polski rząd. Screen: YouTube

Jak będą wyglądały wakacje 2020? Rząd ma w tej kwestii własne stanowisko

To, że wakacje 2020 będą inne niż dotychczas, wie każdy. Jak się okazuje polski rząd ma już wiedze na ten temat.

Okazuje się, że tegoroczne wakacje spędzimy nad polskim morzem. Niestety nasz Bałtyk w porównaniu do innych krajów nie jest tak kuszący. Wielu Polaków decyduje się na wakacje zagraniczne, które oferują nam nie tylko dużo więcej atrakcji, pewną pogodę, a także dużo lepsze warunki hotelowe i cenowe. Wakacje nad polskim morzem kosztują tyle, co średniej klasy wakacje za granicami. A polskie standardy pozostawiają mnóstwo do życzenia, w każdej kwestii!!

Jakie będą wakacje 2020? Źródło: subiektywnieofinansach.pl
Jakie będą wakacje 2020? Źródło: subiektywnieofinansach.pl
Jakie będą wakacje 2020? Źródło: subiektywnieofinansach.pl

- Nie chciałbym robić złudnych nadziei, ale myślę, że w tym roku wakacje spędzimy jednak w kraju. Musimy się nauczyć z nim żyć, obok niego, więc myślę, że ruch między poszczególnymi państwami na pewno wróci. Na jakich zasadach, w jakim natężeniu, to się na pewno okaże w najbliższych tygodniach - mówił wiceminister zdrowia Waldemar Kraska.

- I myślę, że niedługo to rozporządzenie się pojawi, bo także to trzeba ustalić z głównym inspektorem sanitarnym, jak [...] egzaminy mają przebiegać - dodał Kraska.

Mamy nadzieje, że jednak tegoroczne wakacje będą wyglądały zupełnie inaczej niż proponuje to rząd.

Przypomnij sobie o… SERCE PĘKA. COŚ SIĘ SKOŃCZYŁO, TWARZ WOŚP ODCHODZI Z FUNDACJI

Jak informował portal Życie: OBIECANO POLAKOM PIENIĄDZE, KTÓRYCH PRAWDOPODOBNIE NIE ZOBACZĄ. NAJBIEDNIEJSI PONIOSĄ NAJWIĘKSZE STRATY