Ministerstwo Zdrowia zamieściło wczoraj raport, który zawierał w sobie pewien błąd. Dzisiaj na Twitterze pojawił się kolejny wykaz. Niestety, nie jest on tak optymistyczne jak moglibyśmy się tego spodziewać. Korona wirus postępuje. W Polsce nie zmniejsza się liczba zachorowań. Jak się okazuje jesteśmy tuż na krawędzi. Jeszcze trochę i przekroczymy niebezpieczny limit.

Kolejne ofiary koronawirusa w Polsce
Kolejne ofiary koronawirusa w Polsce
Kolejne ofiary koronawirusa w Polsce

Jakie informacje przekazało Ministerstwo Zdrowia?

- Mamy 158 nowych i potwierdzonych przypadków zakażenia #koronawirus z województw: śląskiego (78), dolnośląskiego (28), wielkopolskiego (23), zachodniopomorskiego (6), pomorskiego (6), kujawsko-pomorskiego (5), warmińsko-mazurskiego (4), opolskiego (4) - możemy wyczytać we wpisie zamieszczonym na Twitterze.

Balansujemy na krawędzi

Niestety Korona wirus dalej Zbiera śmiertelne żniwo. Jak się okazuje wielkimi krokami zbliżamy się do osiągnięcia granicy, która wynosi 15 tysiecy zarażonych. Dane są zatrważające, w Polsce odnotowaliśmy już 14 898 chorych, natomiast zmarłych 737.

Łukasz Szumowski zdradził swoje plany. Źródło: YouTube
Łukasz Szumowski zdradził swoje plany. Źródło: YouTube
Łukasz Szumowski zdradził swoje plany. Źródło: YouTube

- Z przykrością informujemy o śmierci 4 osób zakażonych koronawirusem (wiek-płeć, miejsce zgonu): 96-M Gdynia, 84-K Konin, 80-K Poznań, 84-K Łańcut. Wszystkie osoby miały choroby współistniejące - napisało Ministerstwo Zdrowia na Twitterze.

Przypomnij sobie o… JEZUS NIE POZWOLIŁ SIĘ OBWOŁAĆ KRÓLEM. JEMU NIE CHODZI O WŁADZĘ

Jak informował portal Życie: CZAS NA KOLEJNY ETAP W ŻYCIU POPULARNEJ BLOGERKI. TERAZ JULKA ZOSTANIE MAMĄ

Portal Życie pisał również o… MEGHAN I HARRY ŚWIĘTUJĄ PIERWSZE URODZINY ARCHIEGO. ZROBILI TO W NIEKONWENCJONALNY SPOSÓB