Rodzina i bliscy Kacperka każdego dnia budzą się w nadziei, że to właśnie dziś chłopiec zostanie odnaleziony. Niestety w dalszym ciągu nie udało się odnaleźć chłopca.

Kacperek dalej nie został odnaleziony…

Chłopcy trwają już od końcówki kwietnia. Sprawa jest niejasna i codziennie pojawiają się nowe fakty. Teraz głos zabrała siostra ojca Kacperka, Rafała B.

Rafał zapytał się zgromadzone osoby, czy mają coś do picia. Kolega podał mu piersiówkę, potem zatrzymała go policja i wydmuchał promile - mówi siostra Rafała B., Katarzyna. Wersję kobiety potwierdza także matka zaginionego chłopca.

Zaginął Kacperek Błażejowski. Źródło: fakt.pl
Zaginął Kacperek Błażejowski. Źródło: fakt.pl
Zaginął Kacperek Błażejowski. Źródło: fakt.pl

Ojciec nigdy nie skrzywdziłby chłopca…

Opinia siostry Rafała B., jest zupełnie inna niż ta, przekazana przez babcię Rafał B. Jej zdaniem mężczyzna w ogóle nie nadawał się na ojca. Zdaniem pani Katarzyny, siostry Rafała B., mężczyzna nigdy nie skrzywdziłby chłopca

Jestem przekonana, że szybciej uschłaby mu ręka, niż skrzywdziłby Kacpra. Dzieci są całym jego życiem - mówi Katarzyna.

Poszukiwanie Kacperka. Screen: istotne.pl
Poszukiwanie Kacperka. Screen: istotne.pl
Poszukiwanie Kacperka. Screen: istotne.pl

W sprawę zaangażowany jest również detektyw bez licencji Krzysztof Rutkowski, a także jego żona i właścicielka agencji detektywistycznej, Maja Plich. Wszyscy starają się odnaleźć chłopca i dowiedzieć, co wydarzyło się 27 kwietnia.

Na razie wiadomo naprawdę niewiele – tata Kacperka przebywał na działce ze znajomym, zajęli się pracami porządkowymi. Chłopiec bawił się na swoim rowerku biegowym.

Mężczyźni na chwilę spuścili go z oczu, a niedługo później ślad po chłopcu i jego rowerku zaginął. Okoliczności dalej pozostają niewyjaśnione.

Przypomnij sobie o… WYSZEDŁ NA JAW PRAWDZIWY POWÓD OSTATNIEJ PODRÓŻY ZBIGNIEWA CYBULSKIEGO. NAJBLIŻSI AKTORA WYZNALI PRAWDĘ PO WIELU LATACH

Jak informował portal Życie: ZENEK I DANUTA MARTYNIUKOWIE BOJĄ SIĘ O ŻYCIE SWOJEGO SYNA. WSZYSTKO PRZEZ TO, CO PRZECHODZI OBECNIE DANIEL