W mediach co chwilę pojawiają się informacje o kolejnych przypadkach zarażenia koronawirusem. Z dnia na dzień liczba zarażonych drastycznie wzrasta. Wirus rozprzestrzenia się w ekspresowym tempie w każdym miejscu na ziemi.

Z każdym dniem przybywa także zarażonych koronawirusem w Polsce. Według najnowszych informacji, przekazanych przez Ministerstwo Zdrowia, zakażonych jest 439 osób, w tym 5 ofiar śmiertelnych.

ℹ Mamy 14 nowych przypadków zakażenia #koronawirus, potwierdzonych pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych....

Gepostet von Ministerstwo Zdrowia am Samstag, 21. März 2020

PGNiG zapewnia, że nie odetnie prądu i gazu dłużnikom

Szef PGNiG wydał specjalne oświadczenie, w którym zapewnił, że nie odetnie prądu i gazu osobom, które zalegają z płatnościami.

PGNiG nie będzie ograniczać dostaw gazu i energii do klientów z powodu zadłużeń w ciągu najbliższych dwóch tygodni, albo i dłużej (…) Zapewniamy dostawy gazu i prądu dla klientów z opóźnieniami płatności
- zapewnia szef PGNiG, Jerzy Kwieciński.

Osoby, które nie zapłaciły rachunków na czas, nie mają się czego obawiać. Przez najbliższe dwa tygodnie będą wciąż miały stały dostęp do gazu i prądu. Jerzy Kwieciński rozważa także wydłużenie tego okresu, wszystko zależy od tego jak będzie rozprzestrzeniać się pandemia.

Działania te dotyczą osób, które zalegają z płatnościami w okresie od 12 marca do 26 marca 2020 roku. Zdaniem Jerzego Kwiecińskiego szczególne okoliczności wymagają wyjątkowych decyzji. Miejmy jednak nadzieję, że niebawem wszystko wróci do normy.

Zobacz także: OSOBY STARSZE SĄ NAJBARDZIEJ NARAŻONE NA ZARŻENIE KORONAWIRUSEM. JEST SPOSÓB, ABY TEGO UNIKNĄĆ. WYSTARCZY WYCIĄGNĄĆ POMOCNĄ DŁOŃ

Może zainteresuje Cię to: ZAKAZ OPUSZCZANIA DOMÓW BEZ MASEK OCHRONNYCH. KOLEJNE ZAOSTRZENIA ZWIĄZANE Z KORONAWIRUSEM

Portal "Życie" informował o: JAK ROZPOZNAĆ KORONAWIRUSA U DZIECI I CO WTEDY ROBIĆ? TRZEBA BYĆ BARDZO CZUJNYM