Ostatni Sylwester należy już do przeszłości. W kilku polskich miastach odbyły się duże imprezy telewizyjne. Jedną z nich był Sylwester Marzeń TVP, który odbył się w Zakopanem. Telewizja Polska do teraz zachwala przednią zabawę i wyniki oglądalności, które podobno były niemal rekordowe.

I choć chwalenie się sukcesami zdaje się być całkowicie naturalne, to TVP posunęło się o krok za daleko. Pasek „Wiadomości” zaskoczył widzów stwierdzeniem, że „pseudoelity zazdroszczą Polakom sylwestra”.

TVP przesadziło z paskiem „Wiadomości”?

Danuta Holecka, prezenterka „Wiadomości”, zapowiedziała materiał o Sylwestrze Marzeń. Słynny pasek sprawił, że wielu Polaków poczuło się urażonych. Dodatkowo TVP wyśmiało imprezy sylwestrowe, które organizowane były przez Polsat oraz TVN.

- Nie każdemu się to podobało. Naszą wspólną sylwestrową zabawą gardzą niektórzy celebryci. To już nie pierwszy przykład pogardy tzw. elit wobec zwykłych Polaków – opowiadała prezenterka.

Jak podano, Sylwestra Marzeń oglądało 8 mln telewidzów. Jednak według danych Nielsena imprezę oglądało średnio 4,96 mln osób.

- Kluczem do sukcesu jest rozumienie narodowej wspólnoty. Telewizja Polska wsłuchuje się w głos Polaków. Podejmuje wyzwanie, nie nastawia się na zysk. Ważniejsza jest misja nadawcy publicznego i organizacja sylwestra dla każdego, z gwiazdami różnych stylów muzycznych – oznajmiła Danuta Holecka.

Czemu „pseudoelity” zazdroszczą TVP?

Dodano, że repertuar nie spodobał się „grupce pseudoelity”, a następnie zacytowano Jacka Kurskiego, który poinformował, że to przez zazdrość.

Następnie rozszerzono temat „pseudoelit” oraz „samozwańczych elit”.

- Nie brak opinii, że teraz pseudoelity są wściekłe, że najlepsza sylwestrowa zabawa, dzięki TVP nie jest zarezerwowana dla wybrańców, ale dostępna dla każdego – zaznaczano, dodając, że Telewizja Polska „łączy Polaków”.

Tym razem nawet prawicowe media i dziennikarze są zniesmaczeni zachowaniem Telewizji Polskiej.

Przypomnij sobie o… KUBA WOJEWÓDZKI ZOSTANIE OJCEM? DZIENNIKARZ ZDOBYŁ SIĘ NA PORAŻAJĄCE WYZNANIE

Jak informował portal Życie: IWONA PAVLOVIĆ ZMIENIŁA SIĘ NIE DO POZNANIA. GWIAZDA POKAZAŁA ZDJĘCIE Z MŁODOŚCI

Portal Życie pisał również o… W NAJBLIŻSZYCH DNIACH ZIMA ZASKOCZY POLAKÓW? W WEEKEND MA SPAŚĆ ŚNIEG