Jakub Dudkiewicz zaginął w środę 27 listopada. Tego dnia chłopak wyszedł jak co dzień do szkoły około godziny 11:30. Nastolatek nie wrócił jednak do domu i od tego czasu nie nawiązał z rodziną żadnego kontaktu. Jak podaje Radio Zet, zaginiony mieszka w Aleksandrowie Łódzkim.

Chłopak ma 184 centymetry wzrostu i średnią budowę ciała. Ma krótkie włosy w kolorze ciemny blond i niebieskie oczy. W chwili zaginięcia miał na sobie czarną, zimową kurtkę, szare spodnie oraz czarne buty sportowe. Miał ze sobą szkolny plecak.

Wszystkie osoby, które mają informacje na temat Jakub lub mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionego, proszone są o kontakt z policjantami z Komendy Powiatowej Policji w Zgierzu, ul. Długa 58/60, tel. (0-42) 714-22-23 lub najbliższą jednostką policji.

Niedawno cała Polska żyła tajemniczą sprawą zaginięć kobiet w okolicach Kołobrzegu. Oskarżonym w sprawie został tzw. „Tulipan z Kołobrzegu”. Mężczyzna miał rozkochiwać w sobie kobiety, aby następnie pozbawiać je życia i przywłaszczać ich majątek.

Pierwsze podejrzenia dotyczące 43-letniego Mariusza G., nazywanego „Tulipanem z Kołobrzegu”, powstały po zaginięciu 34-letniej Anety D. Kobieta w pewnym momencie zniknęła, urywając wszelki kontakt z rodziną. Poszukiwano jej od października 2018 roku.

W dniu, kiedy ostatni raz Aneta D. dała znak życia, była widziana jedynie z Mariuszem G. Mężczyzna zeznał, że zaginiona wyjechała do Skandynawii, uprzednio przepisując na niego cały swój majątek.

W toku śledztwa policjanci odkryli, że inna partnerka Mariusz G. również zniknęła bez śladu. 54-letnią Bogusławę R. poszukiwano od czerwca tego roku. Mężczyzna zarzekał się, że Bogusława R. przed swoim zniknięciem, również przepisała na niego swój majątek.

Mężczyźnie, który pracuje jako marynarz, taka sytuacja przydarzyła się już trzeci raz, bowiem jego wcześniejsza partnerka również zaginęła bez wieści. Mowa o Iwonie K. poszukiwanej bezskutecznie od wiosny 2016 roku.

Tulipan” został aresztowany i oskarżony o morderstwo. Właśnie toczy się postępowanie w jego sprawie.

Przypomnij sobie o… ZAGINIONA 14-LATKA ODNALEZIONA... TYSIĄCE KILOMETRÓW POZA GRANICĄ KRAJU

Jak informował portal Życie: STRAŻAK OCHRZCIŁ DZIECKO I NAGLE STAŁ SIĘ CUD

Portal Życie pisał również o… CZY VIKI GABOR WYSTĄPI NA EUROWIZJI DLA DOROSŁYCH? ARTYSTKA PODJĘŁA WAŻNĄ DECYZJĘ