Zapomniany aktor od kilku miesięcy zaskakuje swoimi antysemickimi i homofonicznymi komentarzami. W kwestii nienawiści do osób LGBT stanął w jednym rzędzie z kontrowersyjną Zofią Klepacką, windsurferką, która niechlubnie zasłynęła krytyką osób o odmiennej orientacji płciowej.

Zapomniany aktor popłynął na fali zainteresowania, jakim zaczął się cieszyć, i odwiedził większość prawicowych mediów głosząc swoje kontrowersyjne poglądy. Jarosław Jakimowicz poszedł nawet o krok dalej i dał na wizji zaskakujący popis ściskając rękę Antoniego Macierewicza i dziękując mu za „50 lat walki o niepodległość”.

Najwidoczniej taktyka zastosowana przez Jakimowicza się powiodła, ponieważ zapomniany celebryta wraca z otchłani show-biznesu i niebawem poprowadzi „Pytanie na śniadanie extra”.

Wielu znajomych i przyjaciół aktora przeciera oczy ze zdumienia i nie wierzy w to, co Jakimowicz wyczynia w mediach. Twierdzą oni, że aktor kiedyś taki nie był i teraz cyniczne popłynął na fali antysemityzmu i nienawiści do osób LGBT. Wśród nich jest jego były przyjaciel, Andrzej Pągowski, artysta i znany plakacista.

– Znaliśmy się od lat. On kiedyś taki nie był. Nie obrażał ludzi i nie stawiał się ponad innymi. Rozmawialiśmy wiele razy na różne tematy i nigdy nie słyszałem też, by miał poglądy, które ostatnio wygłasza – przyznał Pągowski.

Artysta poinformował też portal natemat.pl o wulgarnych wiadomościach, jakie otrzymał od Jakimowicza. Pągowski poinformował, że w związku z oburzającym zachowaniem aktora postanowił zerwać z nim znajomość. Aktor miał mu odpowiedzieć na zarzuty: „Powiem Ci jedno, Andrzej, pie*dolnij się i to porządnie w głowę”.

Przypomnij sobie o... KŁÓTNIA NA ŻYWO W POLSACIE! GOŚĆ ZAŻĄDAŁ WYPROSZENIA KOGOŚ Z PUBLICZNOŚCI

Portal "Życie" informował także... JAROSŁAW JAKIMOWICZ UJAWNIŁ W TVP INFO, ŻE STRACIŁ PRACĘ W SERIALU.

Jak informował portal Życie: ANNA LEWANDOWSKA PRZEKAZUJE CÓRCE MIŁOŚĆ DO SIŁOWNI. CIEKAWE, CO NA TO ROBERT LEWANDOWSKI [ZDJĘCIA]