Black Friday to święto zakupoholików. To właśnie w tym dniu liczne promocje i atrakcyjne rabaty pozwalają zrobić zakupy w niezwykle okazyjnych cenach.

Każdego roku popularność Czarnego Piątku w Polsce rośnie. Coraz częściej planujemy zakupy właśnie na ten dzień, by móc skorzystać przy tym z atrakcyjnych cen. W Czarny Piątek najczęściej sięgamy po odzież, obuwie oraz kosmetyki. Te produkty kupujemy średnio od kilku do kilkudziesięciu procent taniej.

Analiza przygotowana przez Smartscope wykazała, że statystyczny Polak w nadchodzący Czarny Piątek wyda aż 382 zł. To ponad dwukrotnie więcej niż w roku ubiegłym! Specjaliści szacują, że tego dnia najprawdopodobniej pobity zostanie rekord dziennych obrotów w handlu detalicznym.

29 listopada taniej zrobimy zakupy w wielu popularnych sklepach. Niektóre z nich już teraz informują o swoich promocjach, by klienci mieli szansę się do nich przygotować. Są wśród nich:

Amazon

W Amazonie promocje zaczną się już 22 listopada, czyli tydzień przed Czarnym Piątkiem. Atrakcyjne rabaty obejmą sprzęt elektroniczny (m.in. czytniki ebooków, komputery, konsole do gier i telewizory), zabawki, wyposażenie wnętrz, a także odzież, biżuterię i kosmetyki. Produkty kupimy od 20 do 50 procent taniej.

Komputronik

W Komputroniku z atrakcyjnych rabatów będzie można skorzystać przez cały Black Week, czyli od poniedziałku 25 listopada aż do 1 grudnia. Obniżone mają zostać ceny komputerów stacjonarnych, laptopów, smartfonów, sprzętu AGD/RTV oraz innych produktów.

Lidl

Lidl nie czeka z obniżkami do końca listopada! Już w tej chwili w sklepach marki można nabyć produkty do domu, elektronikę, narzędzia i ubrania w obniżonych cenach. Marka podkreśla, że rabaty sięgają aż 80 procent.

Orsay

Popularna marka odzieżowa z okazji Black Friday oferuje 20 proc. zniżki na całe zakupy.

PlayStation

Znaczące obniżki cen zapowiada również Sony. Potrwają one od 26 listopada do 2 grudnia i obejmą konsole oraz gry.

Xbox

Z okazji Black Friday Microsoft obniży cen około 300 gier, a także konsoli Xbox One i abonamentu Xbox Game Pass Ultimate. Ceny niektórych produktów będą niższe nawet o kilkaset złotych! Promocje potrwają od 24 listopada.

X-kom

Szczegóły rabatowej oferty X-kom ujrzą światło dzienne dopiero w Czarny Piątek. Marka już teraz zapowiada jednak, że zniżki będą sięgać od kilkunastu do kilkudziesięciu procent.

Zalando

Zalando z okazji Black Friday poszło o krok dalej. Popularna platforma zakupowa uruchomiła specjalną podstronę, na której prezentuje wybrane produkty z atrakcyjnymi zniżkami. Rabaty sięgają nawet 50 procent.

Warto sobie przypomnieć... JUŻ WKRÓTCE WIELKI ZAKUPOWY SZAŁ. KIEDY ROZPOCZNĄ SIĘ WYPRZEDAŻE?

Portal "Życie" informuje także o... STO TYSIĘCY ZŁOTYCH NAGRODY ZA INFORMACJĘ O TYCH MĘŻCZYZNACH. DOKONALI W POLSCE KRADZIEŻY STULECIA

Na portalu "Życie" dowiesz się również... BĘDĄ ZMIANY W KONSTYTUCJI RP. POJAWIĄ SIĘ NOWE ZAPISY O OSZCZĘDZANIU POLAKÓW