Z pewnością ślub jest wyjątkowym dniem w życiu każdej osoby. Pary marzą, by wszystko było dopięte na ostatni guzik. Nie wszystko jednak da się przewidzieć. Panna młoda nie mogła spodziewać się takiego prezentu. Na jego widok znieruchomiała.

Ślub jest bardzo emocjonującym wydarzeniem, a para młoda otrzymuje wiele prezentów od zaproszonych gości. Większość osób stawia na wręczenie gotówki lub rzeczy, które mogą się przydać na nowej drodze życia.

Panna młoda była ogromnie zdziwiona, gdy ujrzała prezent od bliskiej jej osoby. Nie mogła się tego spodziewać.

Jak podaje Pikio, wesele było zorganizowane świetnie. Bardzo istotną rzeczą było menu weselne, gdyż panna młoda kocha nuggetsy i chciała, by zaserwowano je z frytkami.

Reszta gości miała otrzymać normalne dania obiadowe. Starsza druhna nowo upieczonej żony wiedziała o tej sytuacji i zdecydowała, że wręczy pannie młodej nietypowy prezent.

Druhna jest kuzynką panny młodej, od dzieciństwa miały świetny kontakt i powierzały sobie sekrety. Dobrze wiedząc o kulinarnych preferencjach świeżo upieczonej żony, postanowiła dać jej prezent, który wyróżni się na tle innych. Wręczyła jej bukiet kwiatów, w którym znalazło się miejsce na nuggetsy.

Panna młoda była zachwycona. Jej reakcja zaskoczyła gości. Głośno się śmiała oraz skakała z radości, a gdy tylko dostała prezent, zaczęła go jeść. To nie wszystkie niespodzianki, jakie czekały na pannę młodą.

Druhna zamówiła bukiet od ulubionej firmy swojej kuzynki, która zajmuje się produkcją nuggetsów. Właściciele firmy dodali od siebie także roczny zapas ulubionej potrawy. To musiało bardzo ucieszyć pannę młodą.

Chcesz wiedzieć więcej o tym, jak należy się zachować w każdej sytuacji? Mamy dla Ciebie porady: CHCESZ WIEDZIEĆ, JAK SIĘ ZACHOWAĆ W KAŻDEJ SYTUACJI? OTO ZASADY SAVOIR-VIVRE, KTÓRE POWINIENEŚ ZNAĆ!

Lubisz czytać o gwiazdach? Zapraszamy: MAŁGORZATA ROZENEK ZACHWYCIŁA JESIENNĄ STYLIZACJĄ. CENA JEJ TOREBKI PO PROSTU ZWALA Z NÓG!

Martyna Piotrowska