Znalezienie dobrze płatnej i satysfakcjonującej pracy jest nie lada wyzwaniem. W Polsce są miejsca, gdzie nie tylko nie musisz mieć doświadczenia, ale także będziesz zarabiać 5 tysięcy złotych miesięcznie. Brzmi niewiarygodnie? Sprawdź doskonałe warunki pracy w branży IT.

Nie od dziś wiadomo, że praca w branży IT zapewnia wysokie wynagrodzenia. Oprócz zarobków, dziedzina ta jest także doskonałym miejscem szybkiego rozwoju, a co za tym idzie – awansu.

Jak informuje portal „Finanse.wp.pl”  już w ciągu 5 lat można zbudować sobie znaczącą pozycję w firmach specjalizujących się w branży informatycznej.

Zobacz także: PŁACISZ BLIKIEM? TA INFORMACJA JEST DLA CIEBIE

Nie trzeba być programistą, aby dużo zarabiać. Ostatnio coraz bardziej popularny, i co najważniejsze, opłacalny jest zawód testera automatyzującego. Osoby zajmujące najniższe stanowiska w tym zawodzie zarabiają nawet 5 tysięcy złotych brutto!

Z kolei, ci bardziej doświadczeni testerzy za swoją pracę mogą otrzymywać od 7,8 tysięcy do 10,4 tysięcy złotych miesięcznie. Zdaniem ekspertów znajdą się też tacy, którzy zarabiają do 20 tysięcy złotych netto.

Co najważniejsze, w tej branży nie tylko wynagrodzenia jest przekonujące. Najistotniejszy jest fakt, że testerem automatyzującym może zostać każdy. Praca ta nie wymaga od nas żadnego doświadczenia, a zapotrzebowanie na takich specjalistów wciąż rośnie.

Zobacz także: JUTRO ZACZYNA SIĘ MASOWY STRAJK! CZY DZIECI PÓJDĄ DO SZKOŁY?

Na czym polega praca testera automatyzującego?

Testerzy zajmują się głównie tworzeniem programów odpowiedzialnych za wykrywanie błędów w oprogramowaniach. Dzięki ich pracy doskonalone są m.in. aplikacje, z których na co dzień korzystamy.

Źródło: „Biznesinfo.pl”