Magdalena Kralka zdobyła swoistą „sławę”, kiedy opublikowane jej wizerunek w związku z listem gończym, jakim jest ścigana. Kobieta oskarżona jest o kierowanie zorganizowaną grupą przestępczą i handlem dużymi ilościami narkotyków. 30-latka skierowała do sądu prośbę o wydanie listu żelaznego, która po raz kolejny została odrzucana.

Jak poinformował „Fakt”, Sąd Okręgowy w Krakowie odrzucił wniosek o wydanie listu żelaznego dla Magdaleny Kralki. Taka decyzja zapadła już po raz drugi, ponieważ po raz pierwszy odmówiono jej w grudniu ubiegłego roku. Przyznanie listu żelaznego mogłoby pozwolić kobiecie na pozostanie na wolności do momentu zakończenia procesu.

Magdalena Kralka zdobyła zaskakującą popularność, kiedy upubliczniono jej wizerunek w związku z wydaniem listu gończego. Szefowa polskiego gangu jest ścigana Europejskim Nakazem Aresztowania i poszukiwana przez Interpol, a obecnie ukrywa się za granicą. Internauci okrzyknęli ją miss listów gończych.

30-latka oskarżona jest o kierowanie zorganizowaną grupą przestępczą, która w dodatku powiązana jest z środowiskiem pseudokibiców Cracovii. Kralka miała też odpowiadać za handel i rozprowadzanie ogromnych ilości marihuany i kokainy, które sprowadzane były do Polski z Hiszpanii.

Kralka wcześniej była w związku z jednym braci tzw. „Zielonych”, którzy byli członkami bojówki Cracovii. Poszukiwana była partnerką Mariusza Z., który został aresztowany w grudniu 2017 roku. Jego brat Adrian Z. został zastrzelony w trakcie aresztowania.

Więcej na temat historii Kralki można przeczytać tutaj: PIĘKNA I NIEBEZPIECZNA: POLKA UCIEKA PRZED POLICJĄ Z CAŁEJ EUROPY

Interesuje Cię jedzenie wege? Koniecznie zajrzyj: WEGETARIAŃSKIE FAST-FOODY JUŻ W SKLEPACH! GDZIE MOŻNA JE KUPIĆ?

Joanna Tec