Wg najnowszych informacji, w serialu :M jak miłość” szykują się poważne zmiany. Sławek Uniatowski, który wciela się w postać Leszka, ma być zastąpiony nowym aktorem. Zmiana zaskakuje tym bardziej, że nowy aktor nie przypomina wcale dotychczasowego bohatera.

Sławek Uniatowski rozpoczął swoją przygodę z serialem od 1426 odcinka, wyemitowanego na początku marca 2019 roku. Wciela się w postać Leszka Krajewskiego, który należy do czołówki najbardziej lubianych aktorów serialu. To wyjątkowo seksowny, elegancki biznesmen, którym interesuje się Joasia.

Na Instagramie Sławka Uniatowskiego pojawił się film, który pokazuje widzom nowego Leszka. Okazuje się, że Sławek pożegna się z serialem tylko na chwilę.

Na początku 2020 roku widzowie będą mieli okazję zobaczyć nowego bohatera tylko przez chwilę. Nakręcone ujęcia były na tyle niebezpieczne, że konieczne było zatrudnienie do nich dublera.

Proszę państwa to jest pan dubler. Jak widać jesteśmy podobni, podobne marynarki, krawaty oraz koszule – napisał na Istagramie Uniatowski.

Należy usprawiedliwić wybór dublera producentów serialu. W scenie, w której miał zastąpić Sławka Uniatowskiego wykorzystano jego umiejętności perfekcyjnej jazdy samochodem. Dubler bowiem zawodowo związany jest z rajdami wyścigowymi.

Zobacz jak zmieniła się Marcelina Zawadzka: MARCELINA ZAWADZKA NIE WYGLĄDA JUŻ TAK IDEALNIE? PORÓWNANO ZDJĘCIA Z PRZESZŁOŚCI MISS POLONIA!

Znasz podstawowe zasady savoir-vivru? Sprawdź dokładnie: CHCESZ WIEDZIEĆ, JAK SIĘ ZACHOWAĆ W KAŻDEJ SYTUACJI? OTO ZASADY SAVOIR-VIVRE, KTÓRE POWINIENEŚ ZNAĆ!

Dominika Koba