O tym, że nikt na drodze nie może pozostać bezkarny, przekonał się pewien kierowca Audi, który we Wrocławiu chciał popisać się umiejętnościami i ominąć korek. Jego poczynania zostały jednak nagrane przez policjantów. 

Na drogach pojawia się coraz więcej kierowców, którzy przeceniają swoje możliwości i czują się zbyt pewnie za kierownicą. Czasem w wyniku pospiechu, czy zwyczajnej brawury podejmują decyzje, które nie należą do tych zgodnych z prawem.

Łamanie przepisów prędkości to problem, który dotyczy wielu użytkowników drogi. Ponadto, dochodzą inne niedozwolone manewry tj, wyprzedzanie na psach, czy na linii ciągłej, a nawet wykorzystywanie do tego pasów zieleni i pobocza.

Takim nagannym zachowaniem popisał się pewien kierujący Audi, który prowadząc samochód na wrocławskich ulicach, złamał niejeden przepis. Na ulicy Żmigrodzkiej, chcąc ominąć korek wyjechał na lewy pas ruchu i wyminął pozostałe auta.

Całość zarejestrowały kamery nieoznakowanego policyjnego radiowozu. Funkcjonariusze natychmiast zatrzymali 35-latka i wystosowali sądowy wniosek o ukaranie kierowcy.

Co więcej, okazało się, że niedozwolone manewry mężczyzny nie były jedynymi przypadkami łamania przez niego prawa. Dodatkowo też, po sprawdzeniu przez policjantów stanu technicznego pojazdu, okazało się, że nie posiada on obowiązkowych przeglądów.

Dowiedz się, co jeszcze zaciekawiło internautów: INTERNAUCI Z CAŁEGO ŚWIATA ZACHWYCENI FOTOGRAFIĄ Z UŚMIECHNIĘTYM NOWORODKIEM WTULONYM W MAMĘ. KRYJE SIĘ ZA NIM WZRUSZAJĄCA HISTORIA

Chcesz wiedzieć, co słychać w świecie gwiazd? Zajrzyj tutaj: ZAOGNIA SIĘ RELACJA MIĘDZY HAILEY BIEBER A SELENĄ GOMEZ…CZYŻBY POWODEM TEGO BYŁA ZAZDROŚĆ?

Weronika Wojciechowska