Anna Kalczyńska była jedną z osób, które przed wakacjami pożegnały się z prowadzeniem programu „Dzień dobry TVN”. Dla wielu fanów i jej samej było to spore zaskoczenie. Jak podaje portal „Pomponik”, była pracownica śniadaniówki nie mogła przejść obojętnie obok zmian, jakie zaszły. Choć nie odniosła się wprost do nowego duetu prowadzących, pozwoliła sobie na kilka bardzo wymownych słów.

Anna Kalczyńska zabrała głos w sprawie zmian w „Dzień dobry TVN”

Niedawno w mediach pojawiła się informacja o nowych prowadzących „Dzień dobry TVN”. Do duetów dotychczas prowadzących format dołączyła damsko-damska para Sandra Hajduk i Anna Senkara.

Jeden z tabloidów poprosił o komentarz w sprawie byłą pracownicę stacji, Annę Kalczyńską. Zadano jej pytanie, czy zatrudnienie wspomnianych pań oznacza zmiany pokoleniowe w śniadaniówce. Dziennikarka miała też ocenić decyzję o zatrudnieniu nieco mniej znanych nazwisk.

„Nie będę tego komentować. To nie mój świat już i nie moja bajka” – powiedziała Kalczyńska w rozmowie z „Plotkiem”. Kalczyńska nie była jedyną byłą pracownicą stacji, która odniosła się do zmian w stacji.

Filip Chajzer o zmianach w „Dzień dobry TVN”

Do zmian, jakie zaszły w „Dzień dobry TVN” odniósł się także Filip Chajzer, który także rozstał się ze stacją jakiś czas temu. W podcaście WojewódzkiKędzierski dziennikarz podkreślił, że cieszy sukcesem nowych prowadzących, bo „czyimś sukcesem trzeba się cieszyć”, nawet jeśli się z czymś nie zgadzamy.

„(...) to już nie jest to "Dzień dobry TVN". Prestiż tego programu, ta wielka estyma, którą tworzył Edward Miszczak, to jak ten program kreował rzeczywistością, kiedy była tam Kinga Rusin" – stwierdził Chajzer.

Anna Kalczyńska/YouTube @Onet Plejada
Anna Kalczyńska/YouTube @Onet Plejada
Anna Kalczyńska/YouTube @Onet Plejada

Internauci podzieleni

Anna Senkara i Sandra Hajduk-Popińska przywitały widzów "Dzień dobry TVN" w środę 6 grudnia. W trakcie trwania programu widzowie na bieżąco oceniali debiut prowadzących. Zwrócili uwagę, że na początku Annę Senkarę nieco zjadła trema, ale potem było już lepiej. Wielu internautów pozytywnie przyjęło występ obu pań.

„Energia, młodość, pozytywnie nastawione, aparycja — dla mnie dziewczyny mogą prowadzić codziennie”, „Jak na debiut było dobrze” – to tylko część pozytywnych komentarzy, jakie znajdziemy w mediach społecznościowych.

Oczywiście nie brakowało też mniej przychylnych komentarzy. „No to mamy nowa panią Rozenek ta pani z tym angielskim akcentem chyba nie polubię, przestanę oglądać, szkoda tej drugiej pani, że musi w tym uczestniczyć” – napisała jedna z komentujących.

A wy, jak oceniacie debiut pań?

To też może cię zainteresować: Zmiany w „Wiadomościach”. Umowę rozwiązała nie tylko Danuta Holecka. Z serwisu informacyjnego TVP znika kolejne znane nazwisko

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach:To nie będzie łatwy czas dla większości Polaków. Podczas świątecznych zakupów wielu z nas złapie się za portfele. W tym roku zapowiada się drożyzna

O tym się mówi: Niepokojące informacje o Lechu Wałęsie obiegły media. Były prezydent trafił do szpitala. Wiadomo, co mu dolega