Jak podaje portal "Pomponik", nie żyje Evan Ellingson. Aktor zyskał sławę już jako dziecko. Był gwiazdą serialu "Tragikomiczne wypadki z życia Titusa". Wystąpił w kilku popularnych serialach. Przed czternastoma laty wycofał się z życia publicznego. Jego ciało znaleziono w niedzielę 5 listopada w jego domu. Evan miał zaledwie 35 lat.

Nie żyje Evan Ellingson

Evan Ellingson przyszedł na świat 1 lipca 1988 roku. Jako dziecko występował w reklamach, które sprawiły, że dostrzegli go producenci filmowi. Zaowocowało to angażem w kilku serialach, jednak dopiero rola w "Tragikomicznych wypadkach z życia Titusa" przyniosła mu rozpoznawalność.

Widzowie mieli okazję zobaczyć Evana w serialach "Świat według Dzikich" i "CSI: Kryminalne zagadki Miami". Wystąpił także w filmie "Bez mojej zgody". Widzowie pokochali jego talent i charyzmę. Ostatni raz wystąpił przed kamerą czternaście lat temu.

Niestety 5 listopada ciało 35-letniego Evana zostało znalezione w jego domu. Na ten moment nie udało się ustalić, co było przyczyną jego zgonu, choć śledczy wykluczyli, że padł on ofiarą przestępstwa. Więcej światła na sprawę mogą rzucić wyniki badań toksykologicznych, na te jednak trzeba poczekać.

Evan Ellingson w filmie "Bez mojej zgody"/YouTube @ET
Evan Ellingson w filmie "Bez mojej zgody"/YouTube @ET
Evan Ellingson w filmie Bez mojej zgody/YouTube @ET

Ojciec aktora zabrał głos

Informację o śmierci Evana potwierdził jego ojciec Michael Ellingson. W rozmowie z "TMZ" zrozpaczony mężczyzna przyznał, że jego syn bardzo długi czas mierzył się z uzależnieniem, ale w ostatnim czasie zaczął wychodzić na prostą.

Bliscy Evana Ellingsona nie kryją smutku i zaskoczenia jego nagłą śmiercią. 35-letni aktor osierocił 15-letnią córkę Brooklynn.

Evan Ellingson w filmie "Bez mojej zgody"/YouTube @ET
Evan Ellingson w filmie "Bez mojej zgody"/YouTube @ET
Evan Ellingson/YouTube @US Tonight

Rodzinie, bliskim i przyjaciołom zmarłego aktora składamy wyrazy współczucia.

To też może cię zainteresować:Zenon Laskowik przekazał smutną wiadomość. Odeszła niezapomniana legenda polskiego kabaretu. Znany kabareciarz poinformował o odejściu przyjaciela

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Światowe media obiegło najnowsze zdjęcie Celine Dion. Trudno uwierzyć w to, jak wygląda artystka

O tym się mówi:Są nowe fakty w sprawie Grzegorza Borysa. Co udało się ustalić