Jak przypomina portal "Goniec", ostatni odcinek "The Voice od Poland" wywołał wśród fanów ogromne poruszenie. Wszystko przez decyzję, jako podjęła Lanberry. Jej wybór nie wszystkim przypadł do gustu. Poznajcie szczegóły!

Decyzja w "The Voice of Poland"

Trwa 14. edycja program "The Voice of Poland". Ponownie w fotelu trenera zasiedli Marek Piekarczyk, Justyna Steczkowska, Tomson, Baron i Lanberry. Ta ostatnia w ostatnim odcinku podejmowała decyzje, kto pożegna się z programem, a kto będzie miał szansę się zaprezentować w kolejnych odcinkach.

Pierwsze występy nie przysporzyły jej szczególnie wielkiego problemu. Zdecydowała, że w kolejnych odcinkach przeszli Jan Górka, Martyna Lasiecka i Damazy Wachuła. Większe emocje wzbudziły kolejne pojedynki uczestników. Sporo emocji wzbudziły zmagania Sabiny Kułak i Pauliny Rzepki oraz Daniela Borzewskiego i Patrycji Piątek.

W pierwszym pojedynku lepsza zdaniem Lanberry była Paulina. W drugim pojedynku trenerka uznała, że lepszy był Daniel Borzewski, choć Tomson i Baron doradzali swojej koleżance, żeby wybrała Patrycję.

The Voice of Poland/YouTube @The Voice of Poland
The Voice of Poland/YouTube @The Voice of Poland
The Voice of Poland/YouTube @The Voice of Poland

"Zgadzam się częściowo z uwagami moich Szanownych, ale jestem w totalnej kropce (…) Wydaje mi się, że dzisiaj jedna osoba walczyła bardziej i nie mogę tego nie zauważyć. Jestem zawsze sercem trochę z ludźmi, którzy na przekór wszystkiemu są "rebelami" - wyjaśniła swoją decyzję piosenkarka.

Decyzja Lanberry wywołała poruszenie wśród fanów progrmu

W mediach społecznościowych decyzje Lanberry były mocno komentowane. Internauci byli mocno podzieleni. Część internautów podzielało decyzję trenerki. Inni stanowczo się z nią nie zgadzali.

"Szczerze? Daniel i Patrycja nawet jeszcze nie zaczęli śpiewać, a ja i tak wiedziałam, kogo wybierze trenerka" - napisała jedna z internautek, sugerując, że piosenkarka od początku miała swoich faworytów.

A wy, co sądzicie o wyborach dokonanych przez Lanberry w "The Voice of Poland"?

To też może cię zainteresować: Aleksander Kwaśniewski nie pojawił się na konwencji Lewicy. Były prezydent po raz kolejny trafił do szpitala. Konieczna operacja

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Danuta Holecka nie ma powodu do narzekania. Gwiazda TVP może liczyć na ogromne zarobki. Sumy robią wrażenie

O tym się mówi: Andrzej Piaseczny zaskoczył szczerym wyznaniem. Zdradził, kto skłonił go do wyjawienia swojej orientacji. Jego słowa zaskakują