Jak podaje portal "Pomponik", zespół Bjam pogrążył się w żałobie. 5 października zmarł Andrzej Koziara. Był nie tylko muzykiem, ale także pasjonował się dziennikarstwem, filmowcem oraz dziennikarzem. Przez jakiś czas współpracował z zespołem Beaty Kozidrak. Koziera zmarł w wieku 66 lat.

Nie żyje Andrzej Koziera

Rozgłośnia Radio Lublin przekazała wyjątkowo smutne informacje. W wieku 66 lat zmarł Andrzej Koziera. Mężczyzna był doświadczonym dziennikarzem. Był redaktorem naczelnym National Geographic Polska i Tropami Discovery Channel. W swoim dorobku zawodowym miał również współpracę z zagranicznymi magazynami.

Współpracował z kanadyjskim Maclans Magazine i amerykańskie The Economist Intelligence Unit. Przez pewien czas był również redaktorem naczelnym "Pryzmatu" wydawanym w Białej Podlaskiej. Był również wykładowcą na Podyplomowych Studiach Fotografii UMCS w Lublinie.

Koziera był również muzykiem. W młodości występował z zespołem Bajm. Grał z zespołem od 1978 do 1981 roku. Jego domeną były instrumenty perkusyjne. Zespół pożegnał Kozierę w mediach społecznościowych.

Sympatycy składają kondolencje

Pod postem opublikowanym w mediach społecznościowych pojawiła się lawina komentarzy, w których sympatycy zespołu Bajm składali rodzinie i bliskim Koziery kondolencje. Pojawiły się także głosy osób, które miały okazję poznać zmarłego 66-latka osobiście.

Podkreślali oni, że był człowiekiem wielu talentów, którego z całą pewnością bardzo będzie brakowało.

"Pamiętam tamten Wasz skład z eliminacji do Debiutów Opolskich z 1978 r. w Toruniu. Przykra wiadomość..." - napisał jeden z komentujących.

"Same smutne wieści, może jakas piękna piosenka na cześć tych, których już nie z nami nie ma. Bajm i Beata potrafi" - dodał kolejny.

Rodzinie, bliskim i przyjaciołom Andrzeja Koziery składamy wyrazy współczucia.

To też może cię zainteresować: Danuta Holecka nie ma powodu do narzekania. Gwiazda TVP może liczyć na ogromne zarobki. Sumy robią wrażenie

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: W czym pochować zmarłego. Przed tym dylematem stają wszyscy przygotowujący ostatnie pożegnanie bliskiej osoby. Odpowiedź nie jest oczywista

O tym się mówi: W czym pochować zmarłego. Przed tym dylematem stają wszyscy przygotowujący ostatnie pożegnanie bliskiej osoby. Odpowiedź nie jest oczywista