Jak przypomina portal "Goniec", Viki Gabor ma zaledwie 16 lat, a już regularnie koncertuje i doczekała się nawet poświęconego sobie dokumentu. Serial pod tytułem "Viki Gabor: Mój Świat" można oglądać na platformie Netflix. Światło dzienne ujrzały również zarobki artystki. Kwota robi ogromne wrażenie.

Gwiazda młodego pokolenia

Viki Gabor, choć jest jeszcze nastolatką, może poszczycić się licznymi sukcesami. Zadebiutowała w programie "The Voice Kids", w którym udało jej się dojść do finału. Choć ostatecznie zajęła drugie miejsce, program stał się jej trampoliną do kariery. Młoda artystka wzięła udział w preselekcjach do Eurowizji Kids, które wygrała.

Udało jej się zwyciężyć nie tylko w preselekcjach, ale także powtórzyła sukces swojej poprzedniczki Roksany Węgiel, wygrywając cały konkurs. Gabor ma na swoim koncie dwie płyty, a nawet serial dokumentalny opowiadający o jej życiu.

W liczącej 8 odcinków serii młodziutka artystka opowiedziała o długiej drodze, jaką przeszła od nieśmiałej dziewczynki marzącej o wielkiej karierze do idolki nastolatek, która na koncerty przyciąga tłumy.

Viki Gabor/YouTube @Wirtualna Polska
Viki Gabor/YouTube @Wirtualna Polska
Viki Gabor/YouTube @Wirtualna Polska

Na takie zarobki może liczyć Viki Gabor

Viki Gabor może liczyć na spore zarobki. Jak donosi portal "Pomponik", za jeden koncert młodziutka piosenkarka inkasuje od 10 do 20 tysięcy złotych. Spore zarobki, jak na nastolatkę, a to jeszcze nie wszystko.

Gabor jest aktywną użytkowniczką mediów społecznościowych, co daje jej szansę na dorobienie na kontraktach reklamowych i promowania produktów. Z tego tytułu może dostawać nawet 30 tysięcy złotych. Na ten moment to jej rodzice zarządzają jej finansami i zarabianymi przez nią pieniędzmi.

Zaskoczyła was wysokość zarobków 16-letniej Viki Gabor?

To też może cię zainteresować: Do widzów TVP dotarły smutne wieści. Nie ma już wśród nas twórcy kultowych programów rozrywkowych stacji. W wieku 93 lat odeszła legenda telewizji

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Z życia wzięte. Kiedy syn oznajmił, że wstępuje do seminarium, omal nie dostałam zawału. Nie chcę, żeby zmarnował sobie życie

O tym się mówi: Znów głośno jest o kryzysie w małżeństwie księcia Harry'ego. "Nie tego Meghan chce już teraz od życia"