Jak przypomina portal "Super Express", jakiś czas temu w mediach pojawiła się informacja o złym stanie Jadwigi Barańskiej. Aktorka prosiła nawet swoim bliskim, żeby ci pozwolili jej odejść. Na szczęście od gwiazdy "Nocy i dni" płyną dziś znacznie pozytywniejsze informacje. Barańska stanęła już na nogi, co z wielką ulgą przyjął nie tylko jej mąż, ale także sympatycy.

Jadwiga Barańska prosiła o śmierć. Wtedy wydarzył się cud

Jakiś czas temu mąż Jadwigi Barańskiej przekazał niepokojące informacje na temat jej stanu. Aktorka straciła chęci do życia po tym, jak zaczęła tracić wzrok, a w wyniku upadku uszkodziła sobie staw biodrowy i nie mogła chodzić. Przykutą do łóżka kobietę zaczęły dopadać najczarniejsze myśli.

Mąż aktorki donosił, że Barańska nie chce chodzić do lekarza i przyjmować leków. Miała też odmawiać jedzenia i prosić najbliższych, żeby "z nią nie walczyli i pozwolili jej odejść". Jerzy Antczak poprosił wówczas sympatyków swojej ukochanej o modlitwę i wsparcie.

Jak się okazało, na skutki nie trzeba było szczególnie długo czekać. Zaledwie dzień później Antczak napisał, że "to, co się wydarzyło, jest rodem z metafizyki", bo jego ukochana zgodziła się w końcu na leczenie i niemal całkiem opadła z niej dotychczasowa apatia. Mąż Barańskiej stwierdził, że to zasługa modlitw i pozytywnej energii, jaką dostała od wielbicieli.

Jerzy Antczak przekazał najnowsze informacje o stanie zdrowia Jadwigi Barańskiej

Przed czterema dniami Jerzy Antczak przekazał wyjątkowo dobre wieści dotyczące jego żony. Jak zdradził, Jadwiga Barańska robi spore postępy w rehabilitacji, bo udało jej się samodzielnie przejść kilkanaście kroków.

"Kochani przyjaciele, wasze modlitwy i czułość sprawiły, że przed chwilą Jadzia wstała z pościeli i o własnych siłach doszła do łazienki – 15 kroków. Prosi, aby przekazać wam jej bezgraniczną wdzięczność i miłość!" - napisał Antczak w mediach społecznościowych.

Nie pozostaje nam nic innego, jak tylko życzyć pani Jadwidze szybkiego powrotu do pełni sił.

To też może cię zainteresować: W „Faktach” TVN ostro rozprawiono się z Telewizją Polską. Prowadząca program Anita Werner nie zostawiła na stacji suchej nitki. Widzowie otwarli usta

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Z życia wzięte. Od pięciu miesięcy mieszkam z teściową i mam już dość. Ciągle robi mi awantury o jedzenie

O tym się mówi: Kto może pojawić się na weselu Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego. Iza Krzan postanowiła zabrać głos w sprawie