Jak podaje portal "Pomponik", Edyta Jungowska zdobyła ogromną popularność rola sympatycznej siostry Bożenki w serialu "Na dobre i na złe". Niespodziewanie aktorka zniknęła z produkcji. Wiadomo, co było powodem takiej decyzji.

Edyta Jungowska kariera

Edyta Jungowska zadebiutowała przed kamerami w 1983 roku w filmie "Szaleństwa Panny Ewy". Bez większego problemu dostała się na Akademię Teatralną, nie raz udowadniając, że ma wyjątkowy talent.

Największą popularność i rozpoznawalność przyniosła jej rola w serialu "Na dobre i na złe", gdzie wcielała się w wyjątkowo sympatyczną siostrę Bożenkę. Jej przygoda z produkcją zaczęła się w 2000 roku i z miejsca udało jej się zdobyć serca publiczności.

Niespodziewanie jej przygoda z serialem się skończyła po 12 latach, a jej odejście wywołało wśród fanów aktorki ogromne poruszenie. Pojawiły się plotki, że przyczyną jej rezygnacji z roli był konflikt. Jungowska zaprzeczała tym doniesieniom.

Edyta Jungowska o swoim odejściu z serialu

Edyta Jungowska wskazywała, że za jej odejściem z serialu stała chęć poświęcenia się rodzinie. Zależało jej również na zrealizowaniu swojego wielkiego marzenia, o którym opowiedziała w jednym w wywiadzie udzielonym "Plejadzie".

"Marzyło mi się, żeby czytać dla dzieci, które same jeszcze nie potrafią tego robić, ale są w stanie skupić się na słuchaniu i przyswoić naprawdę skomplikowaną fabułę" - powiedziała, dodając, że marzyło jej się "zarażenie książkowym bakcylem" dzieci.

To marzenie udało jej się spełnić i już od 8 lat wydaje audiobooki dla dzieci. Założyła wspólnie z mężem wydawnictwo, którego prowadzenie daje jej prawdziwą radość.

Żałujecie, że Edyta Jungowska zniknęła z "Na dobre i na złe"?

To też może cię zainteresować: Kamila Boś podzieliła się efektami metamorfozy. Internauci byli bezlitośni

obacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Matka Tomasza Komendy od początku wiedziała, że sytuacja będzie miała taki finał. O czym mowa

O tym się mówi: Degustacja wielkanocnej babki Magdy Gessler stała się hitem Internetu. Już wiadomo, co o przysmaku restauratorki myślą Polacy. Komentarze powalają