Jak przypomina portale "Pomponik", Kamila Boś zdobyła rozpoznawalność dzięki udziałowi w 8. edycji programu "Rolnik szuka żony". Rolniczka zdecydowała się ostatnio na zmianę w wyglądzie, a efektami swojej metamorfozy pochwaliła się w sieci. Ani Boś, ani wielu jej fanów nie wydawało się szczególnie zachwyconych zmianą.

Kamila Boś szukała miłości

Kamila Boś zyskała popularność dzięki udziałowi w programie "Rolnik szuka żony". W ósmej edycji to właśnie ona dostała największą ilość litów od potencjalnych kandydatów. Niestety nie udało się jej znaleźć miłości. Nie może za to narzekać na brak fanów. Jej profil w mediach społecznościowych śledzi 170 tysięcy osób.

Na Instagramie Boś regularnie dzieli się ze swoimi sympatykami szczegółami dotyczącymi jej życia prywatnego oraz działalności zawodowej. Ostatnio jej sympatycy mieli okazję zobaczyć efekty metamorfozy "Królowej pieczarek". Rolniczka postanowiła zmienić fryzurę. Postawiła na mocne cięcie i grzywkę.

Metamorfoza Kamili Boś nie wszystkim się spodobała

Zdjęcie nowej fryzury Kamili Boś spotkało się ze sporym zainteresowaniem. Choć nie brakowało głosów zachwytu, to znalazły się opinie wskazujące, że nie jest to szczególnie udana metamorfoza. Co ciekawe, sama Boś nie ukrywa, że zmiana niezbyt przypadła do gustu.

"Jestem zaskoczona, ale też nie będę ukrywała, że wku***ona. Bardzo, bardzo, bardzo. Pocieszam się tylko tym, że mi włosy szybko rosną" - powiedziała swoim obserwatorom w jednej z relacji.

Przyznała, że oczekiwała czegoś innego. Jak przyznała, musiała się zdecydować na mocne skrócenie włosów, bo te były w wyjątkowo złej kondycji. Wyjaśniła również, że koniecznością była grzywka. "Wolę mieć grzywkę niż łysinkę" - powiedziała.

Internauci nie mieli wątpliwości, że w poprzednim wydaniu Kamila Boś prezentowała się znacznie korzystniej. Nie brakowało głosów, że nowa fryzura postarzyła rolniczkę, dodając jej "conajmniej 10 lat".

A wy, co sądzicie o nowej fryzurze Kamili Boś?

To też może cię zainteresować: Małgorzata Rozenek-Majdan spisała testament. Dlaczego to zrobiła

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Matka Tomasza Komendy od początku wiedziała, że sytuacja będzie miała taki finał. O czym mowa

O tym się mówi: Degustacja wielkanocnej babki Magdy Gessler stała się hitem Internetu. Już wiadomo, co o przysmaku restauratorki myślą Polacy. Komentarze powalają