Jak przypomina portal "Pomponik", Beata Tyszkiewicz przeszła 6 lat temu zawał, po którym musiała poddać się zabiegowi udrażniania naczyń wieńcowych. Aktorka zdecydowała wówczas o wycofaniu się z aktywności publicznej. Przestała udzielać wywiadów, wychodzić na branżowe imprezy. Zaszyła się w domu. Jaki czuje się dziś?

Problemy ze zdrowiem

W czerwcu 2017 roku Beata Tyszkiewicz przeszła zawał, po którym trafiła do szpitala w Aninie. Tam lekarze zdecydowali o przeprowadzeniu zabiegu udrożnienia tętnicy wieńcowej, który zakończył się pełnym sukcesem. Wypisano ją do domu.

Niestety ledwie kilka dni po wypisie, Tyszkiewicz trafiała do szpitala po raz kolejny, znów z powodu silnego bólu w klatce piersiowej. To właśnie wtedy do aktorki z całą mocą dotarło, że powinna zwolnić i zacząć się oszczędzać.

Beata Tyszkiewicz zdecydowała się rzucić palenie, zmieniła dietę i zdecydowała się zrezygnować z zasiadania w jury programu "Taniec z gwiazdami". Artystka zaszyła się w domu, całkowicie odcinając się do świata. Nie tylko nie udziela wywiadów, ale także nie spotyka się z przyjaciółmi i nie wychodzi też na spacery.

Beata Tyszkiewicz/YouTube @Look Production
Beata Tyszkiewicz/YouTube @Look Production
Beata Tyszkiewicz/YouTube @Look Production

Karolina Wajda mówi o stanie zdrowia matki

Beata Tyszkiewicz utrzymuje kontakt tylko ze swoimi córkami. Opiekuje się nią starsza z nich, która robi jej zakupy, dba o to, żeby nie brakowało jej leków. W rozmowie ze "Światem gwiazd" przyznała, że choć stara się namówić mamę na przeprowadzkę do domu na wieś, ta odmawia.

"Uwielbia swoje mieszkanie, tam czuje się najlepiej. Mieszka z nią gosposia, ja jestem co drugi dzień" - powiedziała Wajda. Dodała, że stan zdrowia jej mamy pozostaje niezmienny od trzech lat i nie należy wierzyć w sensacyjne nagłówki mówiące o tym, że doszło do dramatycznego pogorszenia się jej stanu.

Beata Tyszkiewicz / YouTube:  Plejada
Beata Tyszkiewicz / YouTube: Plejada
Beata Tyszkiewicz / YouTube: Plejada

Brakuje wam Beaty Tyszkiewicz?

To też może cię zainteresować: Małgorzata Ostrowska-Królikowska wydała oświadczenie w sprawie Antka i jego żony. Na tym jednak nie poprzestała

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Z życia wzięte. Rodzice męża wyrzucili ciężarną synową, gdy jej mąż był w śpiączce

O tym się mówi: Pojawił się nowy komunikat w sprawie zdrowia papieża Franciszka. Lekarze postawili diagnozę. Wiadomo, co dolega Ojcu Świętemu