Jak przypomina portal "Super Express", Beata Tyszkiewicz ma sporą rzeszę wiernych fanów, którzy ze smutkiem przyjęli jej decyzję o jej wycofaniu się z show-biznesu. Aktorka zdecydowała się na ten krok po tym, jak jej stan zdrowia zaczął się coraz bardziej pogarszać. Media obiegły smutne informacje, że z Tyszkiewicz nie jest dobrze.

Problemy ze zdrowiem

Beata Tyszkiewicz zachwycała w filmach i spektaklach. Rozkochała też w sobie miliony Polaków, występując w jury programu "Tańca z gwiazdami". Kiedy Tyszkiewicz zdecydowała o wycofaniu się z formatu, a także z wszelkiej aktywności publicznej, jej sympatycy nie kryli rozgoryczenia.

Beata Tyszkiewicz przed 6 laty przeszła zawał serca. Niezbędne było przeprowadzenie zabiegu kardiologicznego polegającego na udrożnieniu naczyń wieńcowych. Aktorka stwierdziła wówczas, że jest to czas, żeby zwolnić tempo i zejść ze sceny.

Beata Tyszkiewicz/YouTube @weare.pl
Beata Tyszkiewicz/YouTube @weare.pl
Beata Tyszkiewicz/YouTube @weare.pl

Beata Tyszkiewicz zupełnie odcięła się od świata

"Świat Gwiazd" donosi, że Beata Tyszkiewicz zdecydowała się całkowicie odciąć się od świata. Utrzymuje kontakt z córkami. Starsza z nich, Karolina Wajda, regularnie odwiedza matkę w jej mieszkaniu, żeby pomóc jej w codziennych sprawunkach. Jak przyznała, chciała zabrać mamę do siebie, ale Tyszkiewicz odmówiła.

"Mama wymaga stałej opieki. Tak naprawdę ma tylko mnie i moją siostrę. Wiktoria mieszka z rodziną w Szwajcarii, ja pod Warszawą. Codziennie pokonuję ponad 100 kilometrów, żeby zapewnić mamie opiekę" - zdradziła Karolina Wajda.

Beata Tyszkiewicz/YouTube @Kętrzyńska Telewizja Kablowa
Beata Tyszkiewicz/YouTube @Kętrzyńska Telewizja Kablowa
Beata Tyszkiewicz/YouTube @Kętrzyńska Telewizja Kablowa

Aktorka nie udziela już wywiadów, nie spotyka się z przyjaciółmi. Spotkanie jej na spacerze graniczy z cudem.

Myślicie, że będziemy mieli jeszcze okazję zobaczyć Beatę Tyszkiewicz publicznie?

To też może cię zainteresować: Bartek Jędrzejak skomentował wywiad Augustina Egurroli. Prezenter nie przebierał w słowach. "Wstyd"

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Rafał Szatan podzielił się zdjęciem ze szpitalnego łóżka. Zdradził też, co było powodem pobytu w placówce

O tym się mówi: Część Polaków dostała już listy z gminy. Część wciąż czeka. Co zrobić, kiedy otrzymamy tą ważną wiadomość