Jak przypomina portal "Pomponik", Augustin Egurrola od jakiegoś czasu współpracuje z TVP. Wcześniej tancerz i choreograf był jedną z twarzy stacji TVN. W jednym z ostatnich wywiadów Egurrola zdradził co nieco na temat swojego byłego pracodawcy. Suchej nitki na byłym koledze nie zostawił Bartek Jędrzejak. O co dokładnie poszło?

Kontrowersyjna decyzja

Decyzja Augustina Egurroli o przejściu do TVP wywołała sporo emocji. Swojego rozczarowania nie kryła nie tylko część fanów tancerza, ale także jego byli współpracownicy z TVN. Jedną z osób, które wbiły po transferze szpilę Egurroli była Kinga Rusin, która w mediach społecznościowych "pogratulowała" koledze "laudacji na jego cześć w Wiadomościach".

W słowach nie przebierał również Michał Piróg, który po decyzji Egurroli określił go "człowiekiem wewnętrznego interesu". Egurrola nie przejmował się docinkami ze strony dawnych współpracowników i skoncentrował się na pracy dla Telewizji Polskiej.

Augustin Egurrola/YouTube @Jastrząb Post
Augustin Egurrola/YouTube @Jastrząb Post
Augustin Egurrola/YouTube @Jastrząb Post

"Sam widziałem pewne rzeczy"

Augustin Egurrola udzielił wywiadu Michałowi Figurskiemu. W audycji "Niezły pacjent" choreograf odniósł się do plotek, że stacja wymagała od swoich gwiazd nienagannej sylwetki, zmuszając je do chudnięcia, jeśli uznali, że ich waga jest zbyt duża.

Egurrola zdementował te plotki, podkreślając, że przez lata współpracy z nadawcą nigdy nie spotkał się z czymś takim. Tancerz jednak nie zakończył na tym, dodając, że w stacji nie wszystko dobrze funkcjonowało.

"Nikt o tym ze mną nigdy nie rozmawiał. Sam pewne rzeczy widziałem, pewne rzeczy mnie drażniły" - powiedział Egurrola.

Słowa choreografia nie spodobały się Bartkowi Jędrzejakowi. Prezenter TVN w komentarzu zamieszczonym w mediach społecznościowych napisał: "Ciekawe, czy opowie, ile zarobił w TVN w związku, dosłownie, z całą obsługą taneczną "Tańca z Gwiazdami", sylwestrów, festiwali i innych imprez... Wstyd!".

Komentarz Bartka Jędrzejaka/Instagram @plejadapl
Komentarz Bartka Jędrzejaka/Instagram @plejadapl
Komentarz Bartka Jędrzejaka/Instagram @plejadapl

Warto odnotować, że wpis Jędrzejaka spotkał się z krytyką części internautów, którzy zarzucili prezenterowi, że skrytykował tylko fragment wypowiedzi, wyrwaną z kontekstu.

Co o tym sądzicie?

To też może cię zainteresować: Paulina Krupińska posądzona o romans z kolegą z pracy. "Nawet się nie kryjecie w studio"

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Ostatni wpis Aleksandry Kwaśniewskiej wywołał w sieci prawdziwą burzę. Poszło o macierzyństwo

O tym się mówi: Rafał Szatan podzielił się zdjęciem ze szpitalnego łóżka. Zdradził też, co było powodem pobytu w placówce