Jak przypomina portal "Pomponik", Paulina Krupińska od lat związana jest z Sebastianem Karpielem-Bułecką. Para co jakiś czas musi się mierzyć z plotkami o rzekomym kryzysie w ich małżeństwie. Tym razem spekulacje te poszły o krok dalej i prowadząca "Dzień dobry TVN" musiała zmierzyć się z oskarżeniami o romans z kolegą z pracy. Poznajcie szczegóły!

"Góralskie awantury"

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka są małżeństwem od lat. W tym czasie nie raz musieli zmierzyć się z plotkami o rzekomych kryzysach w ich związku. Donoszono o awanturach w domu małżonków i o tym, że sytuacja między nimi jest bardzo napięta.

Zresztą sama Krupińska nie ukrywa, że w ich domu bywa gorąco. "Zdarzają się wybuchowe sytuacje, góralskie awantury" - zdradziła Krupińska, podkreślając, że jej ukochany jest cholerykiem i dość łatwo jest go wyprowadzić z równowagi.

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka/Instagram @Paulina Krupińska
Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka/Instagram @Paulina Krupińska
Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka/Instagram @Paulina Krupińska

Paulina Krupińska posądzana o romans!

Ostatnio Paulina Krupińska została posądzona przez jedną z internautek o romans ze swoim kolegą z pracy - Mateuszem Hładkim. "Paulina, jak ty się kleisz do tych wszystkich chłopów, dziwne do kobiet tak się nie przytulasz. Romans z Hładkim to widać, nawet się nie kryjecie w studio. Nie dziwię się, że mąż ma nerwicę" - stwierdziła komentująca.

Paulina Krupińska nie przeszła obok tych zarzutów obojętnie. Zapewniła, że jej mąż już od dawna nie cierpi na nerwicę. Wywołała do odpowiedzi też Mateusza Hładkiego, pytając go o to, "co on na to?". Zapowiedziała też, że przytulanie z Hładkim będzie od teraz ich programową tradycją.

Głos w sprawie zabrali też domniemany kochanek Krupińskiej i jej mąż. Pierwszy napisał, że "muszą się bardziej pilnować", drugi skomentował całe zamieszanie, pisząc "Buhahahahah".

A wy, co sądzicie o całej sprawie?

To też może cię zainteresować: Anna Kalczyńska opowiedziała o zatrzymaniu przez policję. Dziennikarka została ukarana mandatem

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Ostatni wpis Aleksandry Kwaśniewskiej wywołał w sieci prawdziwą burzę. Poszło o macierzyństwo

O tym się mówi: Rafał Szatan podzielił się zdjęciem ze szpitalnego łóżka. Zdradził też, co było powodem pobytu w placówce