Jak informuje portal "Super Express", Marek Gaszyński trafił do szpitala. Jego stan jest ciężki. Gaszyński jest dziennikarzem, prezenterem muzycznym, a także autorem tekstów. To on stworzył słowa "Snu o Warszawie", piosenki z repertuaru Czesława Niemena.

Marek Gaszyński pisał dla największych

Marek Gaszyński jest dziennikarzem muzycznym. Wiele osób nie wie, jak wiele piosenek, które nucimy, wyszło spod jego pióra. Napisał nie tylko wspomniany "Sen o Warszawie", ale także hity "Gdzie się podziały tamte prywatki", czy "Nie zadzieraj nosa".

Jego teksty wyśpiewywali najwięksi polskiej sceny muzycznej, w tym m.in. Seweryn Krajewski, Wojciech Gąssowski, Czesław Niemen, czy Halina Frąckowiak. Na koncie Gaszyńskiego znajdują się nie tylko słowa piosenek, ale także książki o tematyce muzycznej.

Marek Gaszyński/YouTube @Polskie Radio
Marek Gaszyński/YouTube @Polskie Radio
Marek Gaszyński/YouTube @Polskie Radio

Marek Gaszyński trafił do szpitala

Informację o tym, że Marek Gaszyński trafił do szpitala, przekazała Grażyna Orlińska, poetka zaprzyjaźniona z autorem tekstów. We wpisie zamieszczonym w mediach społecznościowych zaznaczyła, że stan Gaszyńskiego jest ciężki.

"Otoczmy go dobrymi myślami... Marku, Przyjacielu - to nieprawda, że nie ma ludzi niezastąpionych. Wracaj... proszę, wracaj... - napisała Orlińska.

Informacje te potwierdziła również jego córka, która choć przyznała, że jej ojciec jest w ciężkim stanie, to powoli wszystko zmierza ku dobremu i nikt nie traci nadziei, że Gaszyńskiemu uda się z tego wyjść.

Mamy nadzieję, że stan Marka Gaszyńskiego niebawem poprawi się i będziemy cieszyli się jego obecnością jeszcze przez wiele lat.

To też może cię zainteresować: Podczas Gali Mistrzów Sportu doszło do przezabawnej wpadki. Marina musiała się gęsto tłumaczyć. Jej partnera pomylono z Wojciechem Szczęsnym

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Mama Roberta Lewandowskiego zrobiła furorę w czasie Gali Mistrzów Sportu 2023. Iwona Lewandowska pojawiła się z ukochanym. To prawdziwy wulkan energii

O tym się mówi: Fani nie kryją zaniepokojenia stanem zdrowia Katarzyny Cichopek. Skąd na jej twarzy wzięły się dziwne plamy