Za nami Gala Mistrzów Sportu, czyli finał 88. Plebiscytu „Przeglądu Sportowego” na najlepszego sportowca minionego roku. Choć finalnie została nim Iga Świątek to wśród nominowanych znalazł się m.in. Wojciech Szczęsny, bramkarz polskiej reprezentacji w piłce nożnej. Wśród argumentów, jakie przemawiały za nominacją była m.in. świetna forma Szczęsnego podczas mundialu w Katarze.

Bramkarz wielokrotnie ratował naszą drużynę przed atakami przeciwników i obronił dwa rzuty karne, w tym chętnie oglądany przez internautów w sieci autorstwa Leo Messiego. Szczęsnego zabrakło jednak podczas Gali Mistrzów Sportu. Lot do Warszawy był niemożliwy, gdyż w tym samym czasie piłkarz grał mecz w Turynie. Męża reprezentowała jednak Marina i to nie sama. Jej partnera podczas imprezy pomylono z Wojtkiem Szczęsnym! Jak to możliwe?

Komiczna sytuacja na Gali Mistrzów Sportu. Mężczyzna, który towarzyszył Marinie reprezentującej męża podczas wydarzenia pomylono ze Szczęsnym!

Żona Wojciecha Szczęsnego na gali bawiła się świetnie i zachwyciła fotoreporterów odważną stylizacją – założyła długą czarną suknię, która odsłoniła ramiona i brzuch. Marina reprezentowała bramkarza reprezentacji Polski i Juventusu Turyn, który nie mógł przylecieć do Warszawy ze względu na rozgrywany tego samego wieczoru co Gala Mistrzów Sportu mecz z Udinese.

Piosenkarka nie zjawiła się jednak sama – towarzyszył jej bowiem szwagier, Jan Szczęsny. Brat naszego golkeepera jest jednak łudząco podobny – do tego stopnia, że Marina musiała wyjaśniać, że to Jan, a nie Wojtek!

Janek robi tu furorę. Wszyscy proszą go o zdjęcia. Myślą, że to jest Wojtek – mówiła wyraźnie rozbawiona sytuacją Marina podczas relacji na Instagramie.

Jak informował portal "Życie News": EDYTA PAZURA ZDUMIEWA ODWAŻNYM WYZNANIEM. ŻONA ZNANEGO AKTORA PRZYZNAŁA, ŻE MACIERZYŃSTWO NIE ZAWSZE JEST DLAŃ RÓŻOWE. GDZIE CHOWA SIĘ PRZED DZIEĆMI

Przypomnij sobie: SŁODKI PSIAK PRZEZ LATA NIE MÓGŁ ZNALEŹĆ KOCHAJĄCEGO DOMU. ROK PO ADOPCJI WRÓCIŁ DO SCHRONISKA. WKRÓTCE ZNÓW ZOSTAŁ SAM, ALE POJAWIŁA SIĘ NADZIEJA

Portal "Życie News" pisał również: KATARZYNA FIGURA OTRZYMAŁA PROPOZYCJĘ, O KTÓREJ MARZĄ TYSIĄCE AKTOREK. TO MÓGŁ BYĆ PRZEŁOM W JEJ AMERYKAŃSKIEJ KARIERZE. DLACZEGO UCIEKŁA Z SESJI

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: UPRAWA TRUSKAWEK MOŻE ZMIENIĆ SKŁAD GLEBY O 180 STOPNI. DOBRZY OGRODNICY WIEDZĄ, CO MOŻNA, A CZEGO NIE MOŻNA SADZIĆ TAM, GDZIE KIEDYŚ ROSŁY TRUSKAWKI