Jak przypomina portal "Super Express", zagraniczną gwiazdą "Sylwestra Marzeń z Dwójką" miała być Mel C. Gwiazda na 5 dni przed planowanym wydarzeniem odwołała swój udział. Ruszyły gorączkowe poszukiwania zastępstwa. Wiele osób wskazywało, że TVP nie uda się nikogo znaleźć w ostatniej chwili. A jednak! TVP zdradziło, kto wystąpi w Zakopanem. To gwiazdy światowego formatu!

Znamy zagraniczną gwiazdę sylwestrowego koncertu TVP

Sylwestrowy koncert TVP tradycyjnie odbędzie się w Zakopanem. Największą gwiazdą wydarzenia miała być była członkini zespołu Spice Girls - Mel C. Zaledwie 5 dni przed Sylwestrem gwiazda odwołała jednak swój przyjazd.

"W świetle informacji, które zostały mi przedstawione, a które nie zgadzają się z moimi poglądami na temat grup społecznych, które wspieram, obawiam się, że nie będę mogła wystąpić w Polsce na Sylwestra. Mam nadzieję wrócić niedługo. Życzę Wam wspaniałych świąt i wszystkiego, co najlepsze na 2023 rok" - napisała artystka.

Okazuje się, że TVP udało się znaleźć godne zastępstwo. Zagraniczną gwiazdą koncertu TVP ma być amerykańska grupa Black Eyed Peas. Formacja przed laty święciła ogromne triumfy, lansując takie przeboje, jak "Where is the love?", czy "Pump it". Zespół zaśpiewa bez Fergie, która już kilka lat temu zdecydowała się zrezygnować z występów z grupą.

Lista gwiazd sylwestrowego koncertu TVP

Na scenie sylwestrowego koncertu TVP pojawią się zarówno polskie, jak i zagraniczne gwiazdy. Widzowie będą mogli zobaczyć na scenie m.in. Justynę Steczkowską, Sławomira i Kajrę, Edytę Górniak, Zenka Martyniuka, Maję Hyży, Marinę Łuczenko-Szczęsną oraz zespoły Boys, Weekend, Golec uOrkiestrę oraz Pięknych i Młodych.

Z zagranicznych gwiazd sylwestra umilać będą wspomniany już Black Eyed Peas i Thomas Anders z Modern Talking.

Na który występ czekacie najbardziej?

To też może cię zainteresować: Horoskop cygański zdradza więcej, niż można się spodziewać. Sprawdź, co ci jest pisane

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Z życia wzięte. Teściowa zakochała się w dwa razy młodszym trenerze. Chce przepisać na niego mieszkanie

O tym się mówi: Dalsze losy Joanny Kurskiej w TVP mają być przesądzone. Czy żona Jacka Kurskiego straci niebawem stanowisko