Jak przypomina portal "Super Express", 88-letnia Irena Santor jakiś czas temu ogłosiła zakończenie kariery artystycznej. Zdarza się jednak, że czasem pojawia się na scenie lub na ekranach telewizorów. Ostatnio mogliśmy ją oglądać na kanapie "Dzień dobry TVN", gdzie pojawiła się w związku z urodzinami, jakie obchodziła 9 grudnia.

Irena Santor nie kryła wzruszenia

Program "Dzień dobry TVN" z okazji urodzin Ireny Santor przygotował dla artystki wyjątkową niespodziankę. Gwiazda miała okazję zobaczyć poruszające nagranie, w którym padło wiele ciepłych słów pod jej adresem. Na wideo mogliśmy zobaczyć m.in. Piaska, Krzysztofa Cugowskiego, czy Halinę Mlynkovą.

Zapytana o to, co trzeba zrobić, żeby usłyszeć tyle komplementów, Irena Santor napisała, że trzeba długo żyć. Przyznała, że wciąż może cieszyć się życiem dzięki swoim przyjaciołom oraz lekarzom.

"Ja wierzę w lekarzy, ja im się kłaniam, jak tylko mogę i dziękuję, jak tylko mogę" - powiedziała Irena Santor, podkreślając, że zawsze korzysta z wiedzy lekarzy i wykonuje ich polecenia, bo ma świadomość, że to wszystko dla jej dobra.

Nie zawsze było jej łatwo

Irena Santor nie miała łatwego życia. Musiała się zmierzyć z wieloma osobistymi tragediami. Przeżyła wypadek samochodowy. Jej przyjaciółka nie miała tyle szczęścia. Do tego zdiagnozowano u niej raka piersi, z którym na szczęście udało się jej wygrać. Musiała się również pogodzić ze śmiercią własnego dziecka. Pochowała też ukochanego męża.

Mimo tak wielu tragedii Irena Santor jest w stanie cieszyć się każdym kolejnym dniem, jaki dane jest jej przeżyć.

Irena Santor / YouTube:  Śladem Ireny Santor
Irena Santor / YouTube: Śladem Ireny Santor
Irena Santor / YouTube: Śladem Ireny Santor

Z okazji urodzin składamy Pani Irenie Santor serdeczne życzenia kolejnych lat w zdrowiu i szczęściu.

To też może cię zainteresować: Fenomenalny przepis na święta. Ten chlebek z bakaliami podbije wasze serca

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Księżna Kate zachwyciła wszystkich swoją stylizacją. Przyszła królowa postawiła na modę z recyklingu. Zaprosiła poddanych do wspólnego kolędowania

O tym się mówi: Sprawą zaginięcia Iwony Wieczorek żyła cała Polska. Pojawiły się nowe informacje w sprawie