Jak przypomina portal "Pomponik", Krzysztof Prusik był jednym z uczestników ostatniej edycji programu "The Voice Senior". Był jednym z członków drużyny Witolda Paszta. W związku z chorobą Paszt nie był w stanie zobaczyć na żywo, jak jego podopieczny wygrywa i spełnia swoje marzenia. Niedługo potem wokalista odszedł. Krzysztof Prusik w poruszających słowach wspomniał o swoim mentorze. Co dokładnie powiedział?

Krzysztof Prusik o swoim udziele w "The Voice Senior"

Program "The Voice Senior" szybko zaskarbił sobie sympatię telewidzów. Wielu z nich nie kryje swojego podziwu dla seniorów, którzy postanowili walczyć o swoje marzenia i znaleźli odwagę, aby stanąć na scenie przed jurorami. Jednym z utalentowanych uczestników muzycznego show jest Krzysztof Prusik, który wygrał ostatnią edycję.

Witold Paszt/YouTube @doma 1d
Witold Paszt/YouTube @doma 1d
Witold Paszt/YouTube @doma 1d

Od samego początku najbardziej zależało mu na znalezieniu się w drużynie Witolda Paszta. W jednym z wywiadów przyznał, że idąc do programu od razu myślał o dołączeniu do drużyny lidera zespołu VOX, jeśli ten się odwróci. Tak też się stało.

Krzysztof Prusik przyznał, że dobrze mu się współpracowało z Pasztem i najbardziej cenił w nim to, że w otwarty sposób mówił "co jest złe, nie cukrował bez sensu". Prusik zdradził również, że od swojego mentora usłyszał wyjątkowy komplement. Witold Paszt miał mu powiedzieć, że "chciałby śpiewać tak, jak on".

Krzysztof Prusik stwierdził, że zapewne jego mentorowi chodziło o to, że chciałby mieć siłę tak śpiewać, bo przecież już wtedy był mocno schorowany i z pewnością to dawało mu się we znaki. W rozmowie z "Faktem", zwycięzca "The Voice Senior" dodał, że zawsze będzie wdzięczny Witoldowi Pasztowi, za szansę i rady jakie mu dał.

"Będę się starał iść z twym imieniem na ustach. Teraz idę do Opola. Marzyłem 40 lat, by zaśpiewać na tym festiwalu" - dodał Krzysztof Prusik. Niestety Witold paszt nie zobaczy, jak jego podopieczny występuje na scenie w Opolu.

Jesteście ciekawi, jak Krzysztof Prusik poradzi sobie na opolskiej scenie?

To też możec cię zainteresować: Pojawiło się sprawozdanie finansowe Beaty Szydło. Kwoty, jakie zarabia polityczka mogą przyprawić o zawrót głowy

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Emerytura może zostać ponownie przeliczona po ukończeniu 65. roku życia. Kto może na tym skorzystać

O tym się mówi: Nagranie z Władimirem Putinem obiegło media. Wróciły spekulacje na temat stanu zdrowia rosyjekiego przywódcy