Jak podaje portal "Super Express", Krystyna Giżowska straciła przed kilkoma miesiącami swojego męża Wojciecha Olejnika. Przez długi czas ukrywała przed światem swoje cierpienie. Jeszcze w marcu tego roku, piosenkarka w rozmowie z tabloidem mówiła o swoim mężu w czasie teraźniejszym, choć nie było go już przy niej.

Krystyna Giżowska straciła męża

W marcu tego roku w rozmowie z "Super Expressem", Krystyna Giżowska mówiła o tym, że bycie w związku nie jest łatwe i nawet ona i jej mąż po 37 wspólnie spędzonych latach, nadal "uczą się życia ze sobą". Dodała również, że ich małżeństwa nie ominęły problemy i kłótnie. Te ostatnie, choć bywają gwałtowne, szybko się kończą.

Krystyna Giżowska/YouTube @marcin23-s
Krystyna Giżowska/YouTube @marcin23-s
Krystyna Giżowska/YouTube @marcin23-s

Krystyna Giżowska i jej mąż związani byli nie tylko prywatnie, ale także zawodowo. Wojciech Olejnik był jej menadżerem, akstykiem, a także współtwórcą piosenek. Piosenkarka długo nie była gotowa mówić o śmierci swojego ukochanego. W rozmowie z tabloidem przyznała, że traktowała to jako swoją "bardzo prywatną sprawę".

Giżowska potwerdziła też, że wiele osób z branży miało świadomość, że Wojciech Olejnik nie żyje. Gwiazda dodała, że stara się oddzielać swoje życie prywatne od zawodowego. Na scenie stara się być uśmiechnięta, bo jak sama mówi, widowni nie interesuje to, z czym zmaga się w życiu prywatnym.

Krystyna Giżowska/YouTube @marcin23-s
Krystyna Giżowska/YouTube @marcin23-s
Krystyna Giżowska/YouTube @marcin23-s

Praca stanowi dla niej odskocznie i sposób na wypełnienie choć w części pustki, jaka powstała po śmierci jej ukochanego. Dodała, że choć fizycznie nie ma z nią męża, to wciąż zdarza jej się z nim rozmawiać, "normalnie - tak jak byłby obok".

Krystynie Giżowskiej życzymy dużo siły, aby mogła przetrwać trudny zas po stracie męża.

To też może cię zainteresować: Justyna Żyła zmaga się z problemem, który jak się okazuje dotyka miliony innych Polaków. To przejawia się głównie w nocy

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Joanna Pacuła była gwiazdą serialu "Dom". Potem spróbowała swoich sił w wielkim świecie. Jak jej poszło

O tym się mówi: Łukasz Szumowski wspomina swoje ministerium. Padły bardzo szczere słowa. Co takiego powiedział były minister zdrowia