Nie da się ukryć, że Kora była jedną z najbardziej charyzmatycznych, a zarazem najbardziej rozpoznawalnych artystek w naszym kraju. Niestety, wokalista odeszła od nas cztery lata temu, w wyniku przegranej walki z poważną chorobą. Teraz ukazała się książka na jej temat.

Niezwykle trudny czas

Książka „Słońca bez końca” autorstwa Beaty Biały opowiada o życiu i twórczości Kory. W publikacji znajdziemy wiele wywiadów i wyznań osób, z najbliższego otoczenia gwiazdy, które zdecydowały się uchylić tajemnicy na temat tego, jak faktycznie artystka radziła sobie z chorobą.

Jedną z osób, która udzieliła wywiadu na potrzeby książki jest Magdalena Środa, bliska przyjaciółka Kory, a także polityczka i filozofka. Kobieta wyznała, że Kora przez kilka lat skarżyła się na bóle brzucha. To właśnie Magdalena Środa zmotywowała swoją przyjaciółkę do odwiedzenia ginekologa. Mimo, że lekarz natychmiast postawił dobrą diagnozę, to była ona niezwykle trudna dla artystki.

Gwiazda robiła wszystko, aby wyleczyć chorobę

Jak wyznała Magdalena Środa, podczas wizyty u ginekologa, którego poleciła Korze, okazało się, że poprzedni lekarz artystki nie widział nowotworu, który rozwijał się na jajnikach. W momencie kiedy gwiazda trafiła do właściwego lekarza, w organizmie doszło do przerzutów.

- Najpierw był ten jajnik, operacja, szpital Orłowskiego, który był ohydny. Potem okazało się, że są przerzuty, więc był szpital onkologiczny na Ursynowie. Kiedy jednak się pogorszyło, była pierwsza chemia, potem druga chemia... – wyznała Magdalena Środa.

Przyjaciółka Kory opowiedziała, że gwiazda była tak zdeterminowana, że szukała pomocy także w niekonwencjonalnych metodach leczenia. W żabim jadzie, w wodzie z Arktyki, diecie zgodnej z grupą krwi i w guru oraz muzyce ze wschodu.

Jak informował portal "Życie News": WYSTĄPIENIE JAROSŁAWA KACZYŃSKIEGO NA PARTYJNEJ KONWENCJI NIE SPODOBAŁO SIĘ MASIE OSÓB. WIELU EKSPERTÓW NIE ZOSTAWIŁO NA PREZESIE PIS SUCHEJ NITKI

Przypomnij sobie: KURIOZALNA SYTUACJA PODCZAS PEWNEGO ŚLUBU. PAN MŁODY POSTANOWIŁ UCIEC WPROST SPRZED OŁTARZA. PO TYM, CO ZROBIŁA PANNA MŁODA GOŚCIE STANĘLI JAK WRYCI

Portal "Życie News" pisał również: ODWAŻNE WYZNANIE MATEUSZA MORAWIECKIEGO. PREMIER POLSKIEGO RZĄDU POWIEDZIAŁ KILKA MOCNYCH SŁÓW NA TEMAT WZROSTU CEN. POLACY SĄ ZMUSZENI OSZCZĘDZAĆ

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: LEKARZE NA PORODÓWCE NIE MOGLI UWIERZYĆ, ILE DZIECI ZNAJDUJE SIĘ W BRZUCHU KOBIETY! TO NAPRAWDĘ MNOGA CIĄŻA! REAKCJA OJCA GROMADKI JEST BEZCENNA