Jak przypomina portal "Jastrząb Post", Piotr Ligęza wcielał się w postać Fabiana Dudy w uwielbianym przez widzów serialu "Ranczo". Aktor świętował swoje 40. urodziny. Trzeba przyznać, że aktor dość mocno się zmienił. Zobaczcie sami!

Piotr Ligęza świętuje 40. urodziny

"Ranczo" to serial, który szturmem podbił serca widzów. Aktorzy występujący w produkcji zyskali nie tylko rozpoznawalność, ale i ogromną sympatię widzów. Z pewnością każdy fan serialu pamięta postać Fabiana Dudy, którą wykreował Piotr Ligęza. Aktor przyznał, że idąc na casting "nie wiedział nawet, że jest taki serial", ale udało mu się wywalczyć rolę.

Wcześniej Piotr Ligęza realizował się głównie jako aktor teatralny. Jednak widzowie pokochali go za rolę Fabiana, którą pokazał swój niezwykły talent. Niedawno, aktor świętował swoje 40. urodziny. Jego najnowsze zdjęcia zaskakują. Serialowy Duda, zmienił się nie do poznania.

Piotr Ligęza w roli Fabiana Dudy w serialu "Ranczo"/YouTube @Kazimierz Lux
Piotr Ligęza w roli Fabiana Dudy w serialu "Ranczo"/YouTube @Kazimierz Lux
Piotr Ligęza w roli Fabiana Dudy w serialu Ranczo/YouTube @Kazimierz Lux

Tak dziś wygląda Piotr Ligęza!

Piotr Ligęza jest szczęśliwym mężem i ojcem dwójki dzieci. Trzeba przyznać, że aktor w niczym nie przypomina już dawnego siebie. W czasie swoich występów w "Ranczu" nosił krótkie włosy, teraz ich długość znacząco się zwiększyła. Ligęza nie ukrywa, że jego ogromną pasją jest sport - głównie crossfit, który wymaga zaangażowania wszystkich partii mięśni.

Dodał, że niespecjalnie pociąga go bywanie na ściankach. Jak wyjaśnił w jednym z wywiadów, nie chce prowokować zainteresowania mediów. Przyznał, że on sam byłby sobie w stanie z tym poradzić, nie jest jednak pewien, czy jego dzieci zniosłyby to równie dobrze. " Chciałbym, żeby moje dzieci miały poczucie, że tworzymy normalną rodzinę" - dodał w rozmowie z portalem "Interia". Obecnie można go podziwiać głównie na deskach teatru.

Jak podoba się wam metamorfoza Piotra Ligęzy?

To też może cię zainteresować: Jarosław Kaczyński uwielbiany przez kobiety na konwencji Prawa i Sprawiedliwości. Szef partii rządzącej doczekał się wielu aktów ciepła i czułości

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: David Beckham pokazał wyjątkową fotografię. Zrobił to z okazji ważnego święta w jego rodzinie. O co chodzi

O tym się mówi: Przywódca Czeczenów spotkał się właśnie z ministrem obrony Federacji Rosyjskiej. Doszło do budzących niepokój wśród państw zachodu ustaleń. Co zaszło