Bracia Golcowie zrobili oszałamiającą karierę lansując wiele hitów muzyki rozrywkowej. Wśród najpopularniejszych piosenek można wymienić takie jak: „Lornetka”, „Crazy Is My Life”, „Słodycze”, „Pędzą konie”, „Bo lato rozpala”, „Młody maj”, „Ściernisco”, „Górą Ty” oraz „Leć muzyczko”.

Oboje też mogą pochwalić się udanym życiem prywatnym. Łukasz i Edyta Golec są małżeństwem od 2000 roku i mają trójkę dzieci: Bartłomieja (ur. 2004), Antoninę (ur. 2006), Piotra (ur. 2008).

Z kolei Paweł Golec w 2001 roku ożenił się z Katarzyną Kułaczewską. Para doczekała się dwóch córek: Mai (ur. 2003) oraz Anny (ur. 2013).

Portal „o2” poinformował, że to właśnie najstarszej córce marzy się kariera muzyczna. 19-letnia Maja najwyraźniej odziedziczyła talent po rodzinie i już nagrywa piosenki.

W maju zeszłego roku opublikowała debiutancki utwór „Ty wiesz”, a w następnym miesiącu wyszła jeszcze piosenka „Na szczyt”.

Oprócz tego często też wykonuje covery innych znanych piosenek, a filmiki zamieszcza na Instagramie i TikToku. Ostatnio zaśpiewała „Valerie”, którą w oryginale wykonywała tragicznie zmarła Amy Winehouse.

Jej fani twierdzą, że dziewczyna naprawdę ma talent. Myślicie, że uda jej się przebić na polskim rynku muzycznym?

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnim czasie: Prezydent Ukrainy zaapelował do krajów zachodnich w ważnej sprawie. Zełenski stwierdził, że gdyby Ukrainy wysłuchano to nie byłoby obecnej sytuacji

Jak informował portal „życie.news”: Mateusz Morawiecki użył porażających słów na temat Władimira Putina. Premier udzielił wywiadu włoskiemu pismu. Ta wypowiedź odbiła się szerokim echem

Ze świata znanych ludzi informowaliśmy o: Justyna Steczkowska zaliczyła wpadkę na festiwalu w Sopocie podczas głośnego występu z Dodą. Piosenkarka teraz się tłumaczy ze swoich słów na scenie

Sprawdź również ten artykuł: Rolnik szuka żony: Ania i Grzegorz Bardowscy wyglądali niezwykle stylowo podczas Pierwszej Komunii. Żona rolnika zadała szyku. Para nie oszczędzała