Jak podaje portal "Jastrząb Post", Taco Hemingway zamieścił w mediach społecznościowch nowe zdjęcie. Przy okazji podzielił się rewolucyjnymi wieściami. Fani nie kryją radości. O co dokładnie chodzi?

Taco Hemingway początki kariery

Filip Szcześniak, znany szerzej jako Taco Hemingway, zaistniał na rynku muzycznym dekadę temu, jednak rozpoznawalność zyskał dopiero w 2014 roku, za sprawą albumu "Trójkąt Warszawski". Młody raper może pochwalić się Fryderykiem przyznanym za "Utwór roku" i sporym gronem fanów, którzy z niecierpliwością czekają na jego kolejne piosenki.

Przez ostatnie kilka miesięcy Taco nie pojawiał się w mediach społecznościowych. Na jego fanów w ostatni piątek czekała więc nie lada gratka, kiedy muzyk niespodziewanie zamieścił nowy post. Fani nie kryli zachwytu.

Taco Hemingway zamieścił wyjątkowy post

Na zdjęciu, jakie opublikował raper, widzimy go pozującego na tle panoramy miasta. Taco Hemingway zaprezentował się w całkiem nowej odsłonie - z wąsikiem i odmienioną fryzurą. Jednak to nie nowy image Taco, ale wieści jakie przekazał, wywołały wśród jego fanów prawdziwą euforię.

"2̶0̶2̶0̶/̶2̶0̶2̶1̶/̶2022 TOUR Ciężko w to uwierzyć, ale wygląda na to, że dwukrotnie przekładana trasa rozpoczyna się już jutro! To nasza najdłuższa przerwa koncertowa odkąd zaczęliśmy grać ponad siedem lat temu" - napisał Taco Hemingway.

"Czekałam i się doczekałam. Looking good" - napisała jedna z fanek. Na post ukochanego zareagowała również Iga Lis, która zamieściła pod postem Taco ikonę serduszka.

Należycie do grona fanów Taco Hemingwaya?

To też może cię zainteresować: Lara Gessler pochwaliła się pokaźnym ciążowym brzuszkiem i nie tylko. Przyznała, że uwielbia "wiosenną ruletkę"

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Ekspertka porównała zachowanie księżnej Diany i księżnej Kate. Czy Kate poszła śladami swojej teściowej

O tym się mówi: Maja Hyży zachwyca swoim ciążowym brzuszkiem! Celebrytka po raz kolejny pokazała się na ściance. Tym razem towarzyszył jej ukochany Konrad Kozak