Jak podaje portal "Pomponik", stan Jerzego Połomskiego stale się pogarsza. Taką informację przekazał jeden z pracowników Domu Artystów Weteranów Scen Polskich w Skolimowie. I choć możemy go zobaczyć na nagraniu zachęcającym do przekazywania 1 procenta podatku na Fundację AWSP, nie odzywa się na nim choćby jednym słowem. Co dzieje się z Połomskim?

Wsparcie dla Fundacji

Fundacja Artystów Weteranów Scen Polskich, podobnie jak wiele innych organizacji pożytku publicznego zwraca się do Polaków z prośbą o przekazanie 1 procenta podatku na jej rzecz. Nagrano nawet w tym celu specjalny filmik, w którym wzięło udział wielu znanych i lubianych artystów, korzystających lub wspierających fundację.

Na nagraniu zamieszczonym w serwisie YouTube możemy zobaczyć między innymi Jerzego Połomskiego, który od jakiegoś czasu mieszka w Skolimowie. Jak donosi jeden z pracowników Domu Artystów Weteranów Scen Polskich, artysta już praktycznie w ogóle nie słyszy i być może właśnie dlatego nie zdecydował się zaśpiewać wspólnie z innymi artystami występującymi w nagraniu.

Artysta zadebiutował w 1956 roku i występował nieprzerwanie do 2019 roku. W ostatnich latach musiał korzystać z aparatu słuchowego, ale wygldało na to, że niespecjalnie mu to przeszkadza. Niestety ostatnio artyście zaczęły doskwierać coraz większe problemy ze zdrowiem. Wspólnie z opiekującą się nim menadżerką, zdecydował się przenieść na jakiś czas do Skolimowa.

Jerzy Połomski/YouTube @Paweł Kowalski
Jerzy Połomski/YouTube @Paweł Kowalski
Jerzy Połomski/YouTube @Paweł Kowalski

"Pan Jerzy coraz gorzej słyszy. Niestety, nie chce nosić aparatu, co utrudnia porozumiewanie się z nim" - przekazał "Super Expressowi" pracownik z Domu Artystow Weteranów.

Co sądzicie o całej sprawie?

To też może cię zainteresować: Dmitrij Miedwiediew zdradza cel Władimira Putina. Nikt na kontynencie europejskim nie może czuć się bezpiecznie

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Emeryci mają powody do zadowolenia. Juz w listopadzie trafią do nich dodatkowe pieniędze. Wiadomo, na jaką kwotę mogą liczyć seniorzy

O tym się mówi: Władimir Putin ma niecny plan wobec trzech krajów należących do NATO. Były oligarcha ujawnił jakich