Zdradzono przed chwilą nazwisko kolejnej uczestniczki, która walczyć będzie o główną nagrodę. Fakt określił ją mianem największej gwiazdy tej edycji.

Już niebawem, bo w marcu, telewizja Polsat wyemitować ma nowe odcinki kolejnej edycji show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Ustalono, że o główną nagrodę, czyli 100 tysięcy złotych na wskazany cel dobroczynny i Złotą Maskę, walczyć będzie m.in. Karolina Pisarek.

Znana jest kolejna osoba mająca uczestniczyć w programie

Finalistka Top Model do chwili obecnej nie dysponowała okazją do zademonstrowania własnego daru wokalnego. Cieszący się popularnością show prawdopodobnie okaże się katalizatorem do muzycznej kariery sławy modelingu.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez TTBZ Fan Club (@ttbzfan)

Dzisiaj dziennik Fakt zdradził następne nazwisko. Z artykułu jednoznacznie wynika, że mowa o „największej gwieździe wiosennej odsłony programu”. Jak się okazuje, w kultowym już programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" wystąpić ma Anna Jurksztowicz.

Wokalistka z estradą powiązana jest od paru dziesięcioleci. Kojarzona jest z mnóstwem przebojów i cieszy się rzeszą wielbicieli.

To ona jest wykonawczynią utworów przewodnich znanych nam z seriali "Na dobre i na złe", "Ranczo", bądź "Matki, żony i kochanki". Anna Jurksztowicz przewidziana była również do wykonania "Dumnki na dwa serca", jednak finalnie oddała ją Edycie Górniak.

O tym się mówi: Teść Antka Królikowskiego o skandalu w rodzinie. Te słowa budzą skrajne emocje. O co chodzi

Zerknij: Z życia wzięte: Babcia nie chce iść do domu opieki, a niedługo będziemy mieli malucha. Nie mamy gdzie mieszkać