Jak podaje portal "Super Express", Katarzyna Skrzynecka nie kryje rozczarowania i rozgoryczenia wysokością emerytury, jaką wyliczył jej Zakład Ubezpieczeń Społecznych. Kwota będzie dla wielu osób sporym zaskoczeniem. Poznajcie szczegóły!

Katarzyna Skrzynecka poznała przyszłą emeryturę

Katarzyna Skrzynecka jest jedną z bardziej rozpoznawalnych aktorek w świecie polskiego kina. W przeciwieństwie do wielu innych gwiazd rodzimego show biznesu, nie chwali się luksusowymi i bardzo drogimi gadżetami. Być może ma to związek z faktem, że wysokość przyszłej emerytury wyliczona dla Katarzyny Skrzyneckiej, jest bardzo niska i gwiazda postanowiła oszczędzać, żeby w jesieni życia móc sobie pozwolić na godne życie.

Katarzyna Skrzynecka/YouTube @PrzeAmbitni
Katarzyna Skrzynecka/YouTube @PrzeAmbitni
Katarzyna Skrzynecka/YouTube @PrzeAmbitni

W rozmowie z portalem "Pudelek" zdradziła, jaką emeryturę wyliczył jej ZUS. Prognoza wskazała, że gwiazda będzie otrzymywała świadczenie w wysokości zaledwie 35 złotych. "Te nasze prognozy emerytalne raczej nie przedstawiają się błękitnie i szczęśliwie..." - przyznała artystka.

Dlatego Katarzyna Skrzynecka postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce i samodzielnie zatroszczyć się o własną przyszłość. Jej zdaniem każdy, kto jest jeszcze w miarę młody i energiczny, powinien myśleć o przyszłości, odkładając oszczędności na fundusze emerytalne.

Zdaniem aktorki każdy rozsądny człowiek nie myśli tylko o tym, co jest tu i teraz, ale także o przyszłości swojej i swoich bliskich. Skrzynecka ma świadomość, że za kilka lat nie będzie w stanie aż tyle pracować i bardzo przydadzą jej się oszczędzone teraz środki finansowe.

Zaskoczyła was kwota prognozowanej emerytury Katarzyny Skrzyneckiej?

To też może cię zainteresować: Wściekła Maryla Rodowicz zabiera głos w sprawie plotek dotyczących jej sylwestrowego występu. O co chodzi

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Dariusz Siatkowski zdobył popularność w "Koglu-moglu". Jego tajemnicze odejście wywołało wiele spekulacji

O tym się mówi: Duchowny odpowiada na pytania internautów o zawartość koperty podczas wizyty duszpasterskiej. Ile pieniędzy powinno się w niej znaleźć