Jak podaje portal "Lelum", świat obiegła niezwykle przykra wiadomość. Zmarł Diter Brummer. Jego ciało zostało znalezione w domu. Aktor znany z ról w "Porachunkach", "Sąsiadach" i "Zatoce Serc" odszedł w wieku zaledwie 45 lat. Przyczyny śmierci nie są jeszcze znane.

Zmarł Diter Brummer

Swoją karierę aktorską Brummer zaczynał jeszcze jako nastolatek. W okresie od 1992 do 1996 roku cieszył się największą popularnością. Wszystko za sprawą roli Ahane’a Parrisha w serialu "Zatoka serc", która podbiła serca wielu widzów na całym świecie (przede wszystkim nastolatek). Mniej więcej dekadę później dołączył do obsady serialu "Porachunki" i ponownie zachwycił widzów rolą w "Sąsiadach".

Diter Brummer/YouTube @Live Update
Diter Brummer/YouTube @Live Update
Diter Brummer/YouTube @Live Update

Jego ostatnią rolą w karierze były występy w serialu "Szczęśliwy los" kręconym w 2014 roku. Później Brummer zdecydował się porzucić występy przed kamerami i założył firmę, która świadczyła usługi mycia okien.

Jak podają australiskie media aktor zmarł 24 lipca. Jego ciało zostało znalezione w jego domu w Sydney. Rodzina, która nie mogła się skontaktować z Diterem Brummerem zdecydowała się powiadomić policję. To właśnie funkcjonariusze znaleźli ciało 45-letniego aktora. W oficjalnym komunikacie policji nie wskazano, żeby w śmierć zamieszane były osoby trzecie.

Część zagranicznych mediów wskazuje, że Brummer mógł targnąć się na własne życie, choć nie ma oficjalnego potwierdzenia tych doniesień. Rodzina zmarłego aktora wydała oficjalne oświadczenie, prosząc wszystkich o uszanowanie ich spokoju w tym niezwykle trudnym dla nich okresie.

Rodzinie, bliskim i przyjaciołom aktora składamy najszczersze wyrazy współczucia.

To też może cię zainteresować: Duże zmiany w życiu Martyny Wojciechowskiej. Podróżniczka wyprowadziła się ostatecznie od Przemka Kossakowskiego. Nowy dom pokazała fanom w Internecie

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: To pierwszy taki przypadek od ponad trzech wieków. W Watykanie rusza proces kardynała i dziewięciu innych osób. Znany jest powód, a zarzuty są poważne

O tym się mówi: Słowa Nostradamusa o 2021 roku mogą zmrozić absolutnie wszystkich! Czy okaże się gorszy od 2020? Przepowiednia jasnowidza z XVI wieku powala na kolana