Jolanta Pieńkowska to nie tylko niezwykle piękna kobieta, ale przede wszystkim znana i ceniona dziennikarka. Zaczynała w redakcji Telewizji Polskiej, na ekranie debiutowała w "Wiadomościach" TVP równo 30 lat temu- w 1990 roku. Aktualnie od lat związana ze stacją TVN. Widzowie pokochali ją w roli prowadzącej "Dzień Dobry TVN" oraz popularnego programu w TVN Style- "Miasto Kobiet". Pieńkowska nie spoczęła jednak na laurach i w związku ze swoimi ambicjami przeniosła się do TVN24, gdzie prowadziła programy informacyjne: "Wiadomości o świecie" oraz "Fakty z zagranicy". W lipcu 2019 zniknęła z ekranów- wzięła pół roku urlopu, który ostatecznie przedłużyła o kolejnych sześć miesięcy. Roczna przerwa w pracy miała związek z jej życiem osobistym.

Źródło: screen Youtube Magazyn Gwiazdy
Jolanta Pieńkowska z mężem; Źródło: screen Youtube Magazyn Gwiazdy

Pojawiły się spekulacje na temat rzekomej choroby dziennikarki, jednak bardziej prawdopodobną przyczyną jej nieobecności w mediach w ostatnim roku są problemy jej męża. Jolanta Pieńkowska jest żoną Leszka Czarneckiego. Znany biznesmen zwrócił na siebie uwagę wszystkich w 2019 r. po tym, jak zawiadomił prokuraturę o popełnieniu przestępstwa przez Marka Chrzanowskiego- byłego szefa KNF. Czarnecki wpakował się w nie lada kłopoty, a kiedy okazało się, że jemu także grozi kara pozbawienia wolności, pojawiły się pogłoski o tym, że Jolanta Pieńkowska umożliwiła mężowi ucieczkę za granicę. I to dosłownie- krążą plotki o tym, że prezenterka przewoziła męża w bagażniku auta. To właśnie po tych wydarzeniach Jolanta Pieńkowska zniknęła z wizji. Jednocześnie przycichła afera związana z jej ukochanym.

Niezależnie od tego, czy plotki okażą się prawdziwe jedno jest pewne- Jolanta Pieńkowska przeszła wiele ogromnie stresujących sytuacji. Jednak nie odbiło się to ani odrobinę na jej wyglądzie. Jej urody i nieskazitelnej cery mogłaby jej pozazdrościć niejedna 30-latka, mimo, że dziennikarka skończyła niedawno 56 lat! Jak donosi portal Lelum, Jolanta Pieńkowska urodziła się 20 listopada 1964 roku.

Źródło: screen Youtube BenQQQ
Jolanta Pieńkowska w 2001r.; Źródło: screen Youtube BenQQQ

Dziennikarka zawsze wygląda nienagannie i pięknie- makijaż, fryzura i starannie dobrany strój podkreślają jej niesamowitą urodę. Niestety, jak na damę przystało, Jolanta Pieńkowska unika publicznego wypowiadania się o swoim życiu prywatnym, w tym także nie zdradza swoich sposobów na zachowanie młodego wyglądu.

Patrząc na zdjęcia Pieńkowskiej z lat młodości w ogóle nie dziwi fakt, że kobieta wybrała studia na Wydziale Aktorskim PWST w Warszawie ani że przez jakiś czas pracowała jako stewardessa.

Warto wiedzieć: Waldemar Kraska zwrócił się do Polaków z bardzo ważnym apelem. Chodzi o obostrzenia. Co się stało

Bądź na bieżąco z "Życiem": Małgorzata Trzaskowska zdobyła się na poruszające wyznanie w Internecie. Żona prezydenta Warszawy trafiła w ręce policji. Jej sprawa trafiła do sądu

To Cię zainteresuje: Natalia Kukulska zachwyciła internautów najnowszym zdjęciem. Czy jej córka przypomina znaną babcię, Annę Jantar