Jak podaje portal "Disco-polo Info", Magdalena Narożna jest nie tylko niezwykle uzdolnioną muzycznie wokalistką, ale także wyjątkowo piękną kobietą. Piosenkarka zamieściła ostatnio w sieci zdjęcie, które zapiera dech w piersiach jej wielbicieli i wielbicielek.

Zachwycająca Magda Narożna

W jednym z ostatnio zamieszczonych w sieci zdjęć Magdy Narożnej uwagę przyciągają dwa elementy. Pierwszym z nich jest niesamowita sukienka, w jakiej wystąpiła artystka, drugą zaś jej długie nogi. Obok tego niesamowitego widoku nie mogli przejść obojętnie fani wokalistki, wyrażając zachwyty w komentarzach.

"Zjawiskowa" - napisał jedna z komentujących zdjęcie osób. "Pięknie wyglądasz" - dodał ktoś inny. Zdjęcie, które przyspieszyło tętno niejednego fana wokalistki zespołu Piękni i Młodzi możecie zobaczyć poniżej.

Instagram/madzia_pim

Magdalena Narożna poza sceną

Magdalena Narożna wygląda na naprawdę szczęśliwą. Rok temu rozwiodła się ze swoim mężem Dawidem Narożnym, z którym wspólnie występowali w zespole Piękni i Młodzi. Para zapewniała, że ich rozstanie nie wpłynie na zespół, ale tuż po Nowym Roku, Dawid w atmosferze skandalu został wyrzucony z grupy.

Zaczęło się publiczne pranie brudów w mediach społecznościowych. "Nie chcę komentować tego, co on wyprawia w sieci. Chyba nie zdaje sobie sprawy, jak krzywdzi nasze dziecko. Może być najlepszym ojcem, ale jeśli chodzi o nasze życie, to nie powinno być medialne. Nie wiem skąd to się bierze. Może przez nową partnerkę, ale to jest już jego wybór" - mówiła wówczas w rozmowie z portalem "Pomponik".

YouTube

Teraz oboje układają sobie życie osobno. Myślicie, że patrząc na to najnowsze zdjęcie Magdy, Dawid żałuje, że nie są już razem?

To też może cię zainteresować: Czy kariera Zenka Martyniuka ucierpi przez zachowanie jego syna? Muzyk musi się pożegnać z zapowiadaną współpracą

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: 23 rocznica odejścia księżnej Diany. Ponury sekret księcia Karola ujawniony. O co chodzi

O tym się mówi: Jaka była rola Papieża Polaka w obaleniu komunizmu? Lech Wałęsa stanowczo komentuje całą sprawę