ZUS przypomina – w tej poniedziałek 30 listopada, mija termin składania wniosku o zwolnienie z opłacania składek z miesięcy lipiec-sierpień-wrzesień 2020 roku. 30 listopada to ostatni dzień na złożenie wniosku w ramach tarczy branżowej.

Złożyć taki wniosek mogą płacący składki do ZUS-u z branży sektora turystycznego, hotelarskiego, ale też organizujących różnego rodzaju wystawy, konferencje czy targi.

źródło:OKO.press

Wniosek może złożyć płatnik, który jest zgłoszony przed 30 czerwca 2020 roku oraz który w pierwszym miesiącu, którego dotyczy wniosek o zwolnienie ze składek, miał niższy przychód minimum o 75 procent w zestawieniu z poprzednim rokiem.

Jednym z warunków było także przekazanie do 31 października 2020 roku rozliczeń i raportów za miesiące lipiec – sierpień – wrzesień.

W tym tygodniu:Małgorzata Borysewicz z programu „Rolnik szuka żony” opowiedziała o trudach macierzyństwa. Czy dwójka dzieci ją przerasta

Warto wiedzieć:Jak będzie wyglądać tegoroczny Sylwester? Wiceminister zdrowia odpowiada. “Nie będzie go można spędzić tak jak do tej pory”

Może cię zainteresować:Wspaniała wiadomość dla fanów bożonarodzeniowych jarmarków. W jakim mieście odbędą się wyjątkowe kiermasze