Aleksandra Kwaśniewska jest jedyną córką Jolanty i Aleksandra Kwaśniewskich. Jak przypomina portal Super Express, kiedy jej ojciec został prezydentem w naszym kraju młoda dziewczyna miała zaledwie 14 lat. Swoją młodość spędziła więc w Pałacu Prezydenckim.

Jak Aleksandra Kwaśniewska czuła się w Pałacu Prezydenckim?

Ostatnio na instagramowym profilu Oli Kwaśniewskiej pojawiło się jej zdjęcie z czasów dzieciństwa. Czy to oznacza, że kobieta tęskni za tamtymi czasami i chciała nieco powspominać swoje dzieciństwo?

Jakiś czas temu, w wywiadzie, którego Aleksandra Kwaśniewska udzieliła dla portalu Plotek, opowiedziała o pewnym wydarzeniu, które wydarzyło się kiedy miała zaledwie 14 czy 15 lat. Jak wspomniała kobieta, pewnego dnia do Pałacu Prezydenckiego przybyła z wizytacją sama królowa Elżbieta. W tym czasie młodziutka Aleksandra odrabiała lekcje. Wtedy zadzwonił telefon i nastolatka została poinformowana, że królowa Elżbieta chce ją widzieć.

- Myślę sobie: Jezu! Co ja mam na siebie włożyć, żeby mamie nie było wstyd. To była moja główna myśl, żeby mama się nie wstydziła – wyznała Aleksandra Kwaśniewska.

Jak zmieniła się kobieta?

Okazuje się jednak, że z upływem lat Ola nabrała pewności siebie i zdecydowanie łatwiej poruszała się w tematach modowych. Mówi o tym ostatnie zdjęcie, które ostatnio opublikowała na swoim InstaStory.

Aleksandra Kwaśniewska opublikowała bowiem zdjęcie z Paris Crillon Ball, który miał miejsce w 2001 roku. Młodziutka Ola miała wtedy zaledwie 20 lat, jednak mimo młodego wieku zdecydowała się na dość odważną kreację.

Kobieta założyła bowiem suknię w niebieskim kolorze, która bardzo mocno eksponowała dekolt! Nie da się ukryć, że taka kreacja młodej kobiety na pewno przyciągała wzrok wielu mężczyzn!

Instagram @aleksandraleksandrowna

Jak informował portal "Życie": SENIORZY JUŻ W PRZYSZŁYM ROKU MOGĄ SPODZIEWAĆ SIĘ KOLEJNEGO I ZUPEŁNIE NOWEGO ŚWIADCZENIA. DO EMERYTÓW W POLSCE TRAFIĄ SPORE PIENIĄDZE. ILE DOSTANĄ

Przypomnij sobie: PREMIER MATEUSZ MORAWIECKI PRZEDSTAWIŁ ZAŁOŻENIA NOWEGO PROGRAMU POMOCOWEGO DLA MILIONÓW POLAKÓW. POJAWIŁA SIĘ KOLEJNA TARCZA. ZNANE SĄ WARUNKI

Portal "Życie" pisał również: WARSZAWA: JEDEN ZE STOŁECZNYCH PARKÓW PRZESZEDŁ OGROMNĄ ZMIANĘ. CAŁKOWITY KONIEC REMONTU ZBLIŻA SIĘ WIELKIMI KROKAMI. MIESZKAŃCY NIE KRYJĄ OGROMNEJ RADOŚCI