14 września w poniedziałek policjanci z Komisariatu Policji w Zielonkach odebrali zgłoszenie w sprawie zaginięcia 39-latki.

Zgodnie ze relacją rodziny, kobieta wyszła z domu w niedzielę w godzinach popołudniowych i od tego czasu z nikim się nie kontaktowała.

Akcja poszukiwawcza

Policja rozpoczęła akcję poszukiwawcza w poniedziałek starając się odtworzyć jej ślady i sprawdzić miejsca, w których mogła przebywać.

Ostatecznie patrol policji znalazł samochód 39-latki zostawiony w pobliżu lasu. Po przeszukaniu pobliskiego terenu, kobietę znaleziono leżącą w zaroślach kilkaset metrów od ścieżki.

fot. policja

Zaginiona była nieprzytomna i wychłodzona. Funkcjonariusze udzielili jej pierwszej pomocy układając ją w pozycji bezpiecznej i przykrywając folią termoizolacyjną. Wezwany na miejsce zespół ratownictwa medycznego zabrał ją do szpitala.

Na chwilę obecną, nie ujawniono przyczyn zaginięcia kobiety.

To też może cię zainteresować: Kraków: jak kształtują się ceny mieszkań w mieście. Jest nowy raport najdroższych i najtańszych dzielnic

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w portalu Życie: Kraków: dzisiaj zaczynają się kolejne kontrole policji. Funkcjonariusze sprawdzą czy przestrzegamy zasad reżimu sanitarnego

O tym się mówi: Kraków: poważne zmiany w ruchu drogowym będą obowiązywały aż do grudnia. Urzędnicy przestrzegają kierowców i pasażerów